Без рубрики

Автор: alena
Родзинка творчості Jerry Heil
Як відомо, діаманти ховаються глибоко. Наша історія про справжній діамант родом з-під Василькова про Яну Шемаєву (більш відому як Jerry Heil). Чому саме про Jerry Heil, спитаєте Ви? Все просто. Ця дівчина - цінне відкриття сьогдення!
Яна навчається у Київській музичній академії ім. Чайковського, записує влоги та планує випустити альбом. "Найліпший варіант — робити те, що вмієш", - каже Яна.
Мабуть, родзинка дівчини в тому, що виконання пісень та каверів від Jerry Heil є дуже чуттєвим та красивим. А ще в легкому та приємному відчутті чистоти.
Популярність цієї дівчини почала набирати обертів після каверів на пісні гурту "Океан Ельзи".
Музика, що дарує натхнення.
"Кожна пісня у плейлисті є якимось окремим жанром"- пояснює Jerry Heil . Але найбільш улюбленими виконавцями дівчини є рок-гурт "Keane" і їхня пісня "Summer Only We Know". Також, захоплюється творчістю Onuka.
Плани на майбутнє.
Наразі, Jerry Heil здебільшого пише свою власну музику. "Ми з приятелями працюємо над власним авторським проектом. Найближчим часом зможемо зробити перший реліз. Назву ще не придумали і постійно через це сперечаємося. Щодо стилю — там дуже багато всього намішано. Сподіваюсь, цей проект стане поштовхом для української музики, він буде дуже якісним" - розповідає Яна.
Секрет щастя Jerry Heil.
"Потрібно знайти своє діло і вкладати у нього частинку себе кожен день. Щоб бути щасливим, потрібно займатись улюбленою справою. Крапка".
Команда Рекорд FM бажає молодій виконавиці попутного вітру та значних досягнень на творчій ниві!