Без рубрики

Автор: Katrin
Пухнасті та знамениті
1 березня, на самому початку весни, і це досить символічно, у світі відзначають День котів. Ці милі, красиві пухнастики, що розслаблюють своїм мурчанням, приносять і справді неймовірне задоволення. Навіть зайняті гастролями та роботою зірки шоу-бізнесу залюбки заводять собі домашніх тварин, і поспішають до них після кожного концерту.
Хто ж живе у зірок українського шоу-бізнесу?
a0a3d7d4fa77cbc270340a8e079b693f
Альона Вінницька, наприклад, відома кошатниця. В її будинку живуть двоє пухнастиків - один з них кіт благородної крові - курильский боб-тейл Шиша, а другий звичайний, безпородний Васька. Співачка часто з'являється на фото зі своїми улюбленцями, і навіть роздає новонароджених кошенят серед своїх підписників в Instagram.
ff88bf9233a89c2d9c61c2e2199701b4
Віталій Козловський вже не один рік є власником пухнастої подруги на ім'я Кася. Він дбайливо піклується про кішку, і завжди поспішає до неї після гастролей, називаючи її "донькою". Кішка має досить складний характер, і дуже не любить, коли в домі з'являється хтось із жінок. Тварина починає нервувати та може навіть вкусити.
24286198
Кращий друг колишньої учасниці гурту Nikita Даши Астаф'євої - кіт Йося. Його вона вважає кращим навіть за багатьох людей. Зірка охоче влаштовує спільні фотосесії з пухнастим звіром.
24286202
А от у Олі Полякової маленький друг з'явився після того, як вона разом з донькою Алісою відгукнулись на пост про бездомне кошеня, яке і оселилось в їх домівці. Донька назвала маленького рудого бешкетника Алісоном, на честь себе. До речі, говорять, що руді коти - то до грошей.