Без рубрики

Автор: Katrin
Промені добра: пісні, які заряджають
В наш час так не вистачає добра. Добра безкорисливого, просто так. Зробленого тільки тому, що у людини гарний настрій, відкрита душа та завжди є бажання допомогти. Добро варто робити заради добра. Адже приємне – як бумеранг, обов’язково повертається. Сьогодні ми вирішили зробити невеличку підбірку пісень, які справді заряджають приємним.
00019301
Вони надихають, створюють навколо нас якийсь неймовірно чарівний кокон приємності, в який хочеться зібрати якомога більше людей, аби поділитися цією приємністю.
Pianoboy «На вершині»
Це гімн миру, взаєморозуміння та дружби. Пісня про важкі життєві перепони, які легко подолати, якщо поруч ті, хто завжди підтримає.
Скай «Подаруй світло»
Ця пісня стала справжнім душевним подарунком від гурту для своїх прихильників. А після концерту, присвяченого 15-річчю гурту, фанати подарували учасникам неймовірно приємне відео, де пісня «Подаруй світло» стала саундтреком до щирого запису, в якому можна побачити уривки саунд-чеку, першого виходу на сцену, а також величезний натовп прихильників, який із задоволенням підспівує протягом усього концерту.
Тарабарова «Світло в тобі»
Як говорить сама Світлана, ця пісня – про головне. Кохання – світле і тепле відчуття, яке творить дива – запалює вогник щастя та надії.
Mad Heads XL «Надія є»
Ця пісня не просто вселяє віру, вона навіть стала музичною основою для соціального відео на підтримку біженців в Україні. І справді, віра – то основа життя. Тільки якщо ми віримо в краще, і в те, що будь-яка чорна смуга мине, можемо розраховувати на те, що зовсім скоро зійде щаслива зірка, що вестиме нас шляхом щастя та радості.
Отже, поспішаймо робити добро. Починаймо з нього кожен свій день – посміхніться, побажайте доброго ранку, зізнайтеся у почуттях, і ваш день буде обов’язково приємним.