Без рубрики

Автор: alena
Продукти для покращення свого внутрішнього стану
Іноді, щоб покращити свій внутрішній стан, варто вживати певні продукти.
1. Банани Вони містять триптофан – незамінну амінокислоту, необхідну для вироблення "гормону радості" (серотоніну). При нестачі цієї речовини, спостерігається підвищена дратівливість, порушення сну, зниження пам'яті.
Він не виробляється нашим організмом самостійно, тому його необхідно "підгодовувати". Синтезу триптофану сприяють вітаміни групи В, вітамін С, магній і цинк, необхідно також включати в раціон продукти, що містять ці речовини (бобові, рис, яйця, злаки, фрукти).
2. Риба Не рідше 2 разів на тиждень потрібно їсти тунець, сьомгу, сардини або скумбрію. Вони багаті жирними кислотами омега-3, які необхідні для подолання депресивних станів.
Не випадково в країнах, де жителі постійно вживають в їжу багато риби, рівень самогубств на ґрунті депресії набагато нижчий, ніж в традиційно "м'ясних" регіонах. У рибі, до речі, містяться і згаданий вище триптофан, і вітамін D.
3. Шоколад Один з найпопулярніших смачних "антидепресантів", яким багато балують себе інстинктивно, навіть не замислюючись про те, що він там корисного для настрою містить. Можливо, справа тут в фірмовому наповненні: і триптофан, і кофеїн, ще й теобромін, і глюкоза – все це бадьорить та допомагає включити активність.
4. Цитрусові Свіжі овочі та фрукти взагалі добре компенсують нестачу вітамінів А і С в організмі. Особливо добре справляються з цим завданням морквина, помідори, гарбуз, яблука – і, звичайно, апельсини та мандарини. Вітамін С, в достатку міститься в цитрусових, позбавить від нервозності і пригніченості.
5. Горіхи У горіхах міститься магній. Цей елемент допомагає впоратися із занепокоєнням, зняти дратівливість, підвищити стійкість організму до стресових факторів. Це найважливіша мінеральна речовина, за допомогою якого він бореться зі стресом.
І горіхи – один з кращих джерел магнію. Поряд з бобовими, броколі, шпинатом, гречкою та іншими крупами.
Джерело: 24tv