Без рубрики

Автор: Katrin
Президенти теж люди: що слухав гарант у 2017
Ніщо людське їм не чуже. Президент України, незважаючи на напружений графік, все ж знаходить час послухати музичні новинки від вітчизняних виконавців. І залюбки поділився своїми вподобаннями у мережі.
Чому ж віддає перевагу Петро Порошенко?
Riffmaster "Тихо Прийшов, Тихо Пішов або Пісня Особливого Призначення"
Автор та виконавець цієї композиції - Андрій Антоненко, який ще з 90-х років активно працював в музичній сфері, і був знаним рокером. Його кликали до себе гурти "Танці мінус" та "Моральний кодекс", та не склалося. Сьогодні Андрій - військовослужбовець однієї з частин спеціального призначення, та не забуває про своє захоплення.
ONUKA "VSESVIT"
Не варто дивуватися, прихильників серед тих, кому за 50 у електро-фолк-гурту Onuka достатньо. Серед них і Президент. В записі треку взяв участь також відомий французький гурт Deep Forest - піонери жанру світової музики.
The Hardkiss "Журавлі"
Ця пісня зовсім не схожа на звичні рокерські треки гурту. Та вокалістка Юлія Саніна зізналася, що саме такі пісні вони писали ще на самому початку своєї кар'єри. І настав час, коли захотілось до них повернутися.
Pianoboy "Вітчизна"
Російськомовний варіант цієї пісні з'явився ще у 2013 році, незадовго до початку подій на Майдані. З того часу композиція отримала пророчий характер і ось отримала "друге життя" вже українською.
DakhaBrakha "Monakh"
Вперше за останні 5 років гурт відзняв кліп на свою пісню. Допоміг у цьому відомий режисер Віктор Придувалов. В якості локацій були обрані цікаві місця Києва.
Тіна Кароль "Перечекати"
Кліп на цю пісню став "Кліпом року" за версією глядачів українського музичного каналу М1. У ньому співачка ефекто оголилася та постала перед шанувальниками у яскравій червоній сукні.