Без рубрики

Автор: alena
Поцілунки, що увійшли в історію
Одна із найцікавіших ігор у світі - це поцілунок. А найголовніше в цій грі – тут немає переможців та переможених. У світі існує більше 20 видів поцілунків. Ми створили добірку найбільш цікавих і відомих поцілунків, які увійшли в історію людства.
Life Magazine VJ-Kiss Day
Фотограф: Alfred Eisenstaedt
Цей поцілунок був знятий на площі Times Square, він був розміщений у безлічі газет і саме він став символом нової ери, любові, надій.
1
Поцілунок сплячої красуні
У багатьох казках прекрасний принц будить свою кохану поцілунком (Білосніжка і сім гномів та ін). 2
Перший поцілунок в кіно Перший поцілунок записаний на плівку стався в 1896 році, у фільмі «Поцілунок» Томаса Едісона і тривав він всього 30 секунд
MTV поцілунок У 2003 році MTV Video Music Awards, Мадонна і Крістіна Агілера представляли "Like a Virgin", закінчилося все скандальним французьким поцілунком між Мадонною та Брітні Спірс, а через мить - скандальним поцілунком з Крістіною.
Поцілунок в молодшій школі У США В 1996 році Johnathan Prevette учень початкової школи поцілував однокласницю в щічку, на очах учителя, що призвело до великого скандалу, Johnathan Prevette ізолювали на деякий час. Піднявся галас, який зробив цей поцілунок неймовірно популярним. Справедливості заради, треба зауважити, що за словами Johnathan Prevette, дівчинка сама попросила поцілувати її.
Поцілунок в музеї ціною 1260 баксів У 1977 році Ruth van Herpen при огляді музею в Оксфорді, залишила поцілунок на картині Jo Baer, влада зобов'язала її оплатити відновлювальні роботи ціною 1260 доларів. Деякі навіть побачили в цьому акт вандалізму.
Перший гомосексуальний поцілунок на екрані Peter Finch і Murray Head здійснили перший гомосексуальний поцілунок показаний на екрані в 1971 в фільмі «Sunday Bloody Sunday».
6
Поцілунок Spidermanа
Поцілунок, який хвилював серця не одного покоління хлопчаків - поцілунок Spiderman на вулиці Нью-Йорка. 8
Цілуйтеся, адже ви того варті!