Без рубрики

Автор: alena
Полюбляєш шопінг? Тоді це точно для тебе)
Black Friday. Це найграндіозніша та найочікуваніша подія, яка вже прижилася на теренах нашої держави. Шопоголіки та люди, котрі мріють про брендові речі, але не завжди мають змогу їх придбати, зможуть це зробити ще й з величезною знижкою до 90%.
Придумали такий мегарозпродаж у Штатах ще у 19 сторіччі, але у них він проходить трішки по-іншому. У торгових центрах роблять ніч знижок, усі шопоголіки мають змогу прийти та придбати товар на місці. Після цієї події прилавки магазинів залишаються порожніми, а люди – задоволеними. На даний час запозичити ідею встигли також європейці. Сьогодні не лише на вулицях Нью-Йорка, але і в Лондоні та Парижі можна побачити натовпи покупців, які займають з ночі місця в черзі за неймовірними знижками.
Що ж стосується назви "Black Friday", то, як свідчать джерела офіційного сайту, достеменно невідомо, хто і коли її придумав. "Але існує популярна версія, котра свідчить, що "чорним" цей день назвали поліцейські Філадельфії, охарактеризувавши нереальні затори на дорогах і натовпи людей на вулицях у день "великого шопінгу". "За іншою версією ― чорним кольором у бухгалтерських документах виділявся прибуток з проведених акцій під час Black Friday".
Насправді Black Friday створена не лише для шопоголіків, а й для бізнесменів, котрі мають можливість непогано заробити. Це подія, яка проводиться з метою розпродати старі колекції та привернути увагу до свого бренду. Щодо асортименту, то на онлайн-розпродажі ви зможете придбати не лише одяг, але також аксесуари, косметику, побутову техніку, товари для дому та багато інших видів продукції.
На теренах України Чорна П'ятниця з’явилася трішки у зміненому форматі. У вітчизняному інтернет-просторі Black Friday 2016 стартує 25-го листопада рівно опівночі на сайті blackfriday.ua.
Black Friday Ukraine – це жодних ходінь по магазинах, надмірних витрат та великих черг. Адже у вас є можливість переглядати та купувати речі онлайн. Саме 25 листопада в Чорну п'ятницю ціни будуть настільки мізерні, що можна буде купити досхочу омріяного товару. Такі бонуси як відсутність черг та вигідна ціна дозволять зекономити вдвічі – і час, і кошти.
Організатори Black Friday Ukraine стверджують, що перед шаленими знижками потрібно завчасно вибрати в онлайн-магазинах потрібні товари, адже продукція зникатиме щосекундно і ви не встигнете блимнути очима, як вашу омріяну річ вже хтось придбає.
Джерело: uamodna