Без рубрики

Автор: Lucky
Подорож зі смартфоном
Кордони між реальністю і фантастикою стираються, і все що вам для цього потрібно – смартфон, хороший інтернет та кардборд.
Якщо з першими двома пунктами все зрозуміло, то про кардборд розкажемо детальніше. Функціонально – нічого складного – картон складається у зручну форму окулярів, всередині яких є дві лінзи. Їхня мета трохи віддалити зображення, адже ваш смартфон буде дуже близько біля очей.
Такі окуляри пропонують кілька виробників, але за бажанням ви й самі можете їх змайструвати, – в YouTube є чимало інструкцій.
Картинка, яка виводиться на дисплей розділяється на дві частини. А от програма, аналізуючи дані з камери смартфону та магнітометру, створюватиме ефект віртуальної реальності.
І нарешті головне питання: що дає ця трійця і де шукати контент? Такі відео можна знайти на YouTube за словами – відео 360 чи Vr, або ж одразу підписуйтесь на офіційний канал з Віртуальної реальності.
В останні роки YouTube всіляко заохочує операторів поповнювати контент відео 360, тому просто слідкуйте за поповненням.
При чому віртуальну реальність можна використовувати й у навчальних цілях. Наприклад, огляньте не поспішаючи легендарний тунель Адронного колайдера, а може вас завжди цікавила робота серця та кровоносних судин, або ж вас тягне у незвідані космічні простори – повірте всі ці відео вже давно відзняті.
Чи не найбільше появі віртуальної реальності зраділи геймери. Розгадуйте таємниці, оминайте перешкоди та змагайтесь з ворогами. З кардбордом вас ніщо не буде відволікати.
Кардборд та ваш смартфон можна прирівняти до пристрою для телепортації. От хочете здійснити подорож у понад 30 міст? Легко! Компанія Київстар разом з командою Вірбокс створила 85 панорам з наймальовничіших куточків України – тут і Одеса, і Білгород-Дністровський, і Драгобрат.
Встановлені у спеціальних пунктах Virbox Teleport дадуть змогу повністю зануритись у віртуальну реальність. Приходьте та насолоджуйтесь панорами з висоти пташиного польоту.
Віртуальна реальність дарує неймовірний ефект присутності, від якого тіло наповнюють ендорфіни та адреналін. І чим більше розширення у відео, та чим менше у ньому затримок чи підзавантажень, тим ефект віртуальної реальності буде яскравішим. Без хорошого інтернету тут не обійтись. З безлімітним 3G від Київстар вам гарантована повнота вражень, до того ж ви самі визначаєте, коли зануритись у інший світ.
Джерело:24tv.ua