Песики: вірні улюбленці, чи вдалі маніпулятори?
Для кожного з нас песик - це член родини. Ми виховуємо його, доглядаємо і любимо. Але чи хтось із нас здогадується, що у нього в голові? Чи хтось розуміється в його психології? Зараз і побачимо. Пропоную вам нові відкриття вчених про собак.
Цікаво, що нещодавно вчені дійшли висновку, що песики вміють спеціально обманювати своїх хазяїв, аби мати з цього вигоду.
Учені провели цікавий експеримент, результати якого згодом розмістили в журналі Animal Cognition. Пес повинен був працювати разом із трьома людьми: своїм хазяїном і двома незнайомцями. Перед собакою лежали 3 пакуночки. У 1 - улюблений смаколик песика, у 2 - печиво, а 3-тій пакуночок був пустим. Собаки повинні були підводити кожну людину до певного пакуночка.
Варто зазначити, що за умовами досліду, двоє людей (хазяїн і незнайомець) повинні були всім ділитися з тваринкою, у той час як інший незнайомець - забирати все собі.
За результатами дослідження виявилося, що собачки, відчувши різницю у ставленні до себе, 2 своїх "друзів" відводили до пакуночків зі смачненьким, а того, хто з ними не "співпрацював" - до пустого.
Логічно, чи не так?
Ще одним унікальним відкриттям була можливість собак впливати на здоров'я людей.
Виявилося, що у вагітних жінок, які мають у будинку песика, народжуються більш здорові діти. Дітки мають більш високий рівень 2 штамів кишкових бактерій. Варто додати, що ці мікроорганізми пов'язані зі зменшенням ризику алергічних захворювань та ожиріння.
Таким чином, у діток, які ростуть поряд із песиком, міцний імунітет і велика кількість позитивних емоцій.
А від себе додам, у будь-якому випадку, домашні улюбленці гарно впливають як на дітей, так і на дорослих. Я переконався в цьому особисто. А ви?