Без рубрики

Автор: Lucky
People. Сільвестер Сталлоне
Таке ім'я як Сільвестер Сталлоне вам про щось каже? Упевнений, що так. Адже, наприклад я, не зустрічав ще жодну людину, котра б не знала таку видатну в історії кінематографа особистість, як цей чоловік
Але все ж таки, якщо хтось не знає, нагадаємо, що Сільвестер Сталлоне - популярний американський актор, сценарист і режисер.
Ця талановита людина здобула світову популярність завдяки численним бойовикам, а особливо "Роккі" та "Рембо".
І саме сьогодні у цього прекрасного чоловіка День народження! Хто б міг подумати, але йому вже 71 рік!
Так як цей видатий актор є одним із моїх кумирів ще з дитинства, для мене велика честь у такий день писати про його життєвий шлях.
Отже, починаємо...
Сільвестр Гарденціо Сталлоне народився 6 липня 1946 року в Нью-Йорку в кварталі, відомому під прізвиськом "Кухня Пекла". Це місце було притулком для хуліганів, наркоманів та бандитських зграй.
І тому ще у ранньому дитинстві Сільвестр засвоїв перший урок життя: "Щоб вижити, треба бути сильнішим за інших".
Дитинство Сталлоне не було щасливим. На жаль, батьки практично не приділяли хлопчику уваги, а коли йому виповнилося 11, розлучились.
Слай був важкою дитиною — за 11 років навчання його виганяли з 14 шкіл, причиною цього була погана поведінка, хоча і оцінками він також не міг похвалитися.
З 15 років майбутній актор почав навчатися у спеціальній школі для важких підлітків. Саме там він почав активно займатися спортом, ходив до тренажерного залу та зрідка брав участь у театральних постановках.
Сам Сільвестер згадує, що дитинство його було схоже на фільм жахів.
У 1967–1969 роках хлопець навчався на драматичному факультеті Університету Маямі.
Варто зазначити, що протягом навчання викладачі постійно запевняли, що у Сільвестра взагалі немає таланту, тому актор з нього не вийде. Проте Слай, наперекір усім поневірянням, вперто йшов до своєї мрії. Таким чином, разом із своїм товаришем Джоном Херцфельдом хлопець писав сюрреалістичні п'єски і ставив їх у підвалах і церквах Маямі. Цікаво, що саме за це його згодом й відрахували з університету.
Через скрутне матеріальне становище чоловік не цурався жодної нагоди підзаробити. Він був і білетером, і доглядачем у зоопарку, і готував піцу.
1970 року, працюючи швейцаром у нью-йоркському театрі "Баронет", він все ще мріяв стати актором, тому погодився виступити оголеним у позабродвейській авангардній п'єсі "Вдача".
Цікаво, що почав свою кар'єру талановитий актор з порнографічних фільмів. Назви згадувати не буду, адже нас читають діти.
Під враженням побаченого на телебаченні 24 березня 1975 року боксерського поєдинку між нікому не відомим боксером Чаком Вепнером та славетним Мухамедом Алі Сталлоне за три дні написав сценарій до кінострічки "Роккі" і почав пропонувати його різним кіностудіям. Студія "United Artists" погодилася викупити цей сценарій за 315 тисяч доларів, але при умові, що головну роль виконуватиме Берт Рейнолдс або Пол Ньюмен. Сталлоне ж поставив умову, яка була вигідна йому.
Завдяки цьому в головній ролі з'явився він сам.
Варто додати, що стрічка заробила у прокаті 100 мільйонів доларів й здобула шалену популярність по всьому світу.
Крім цього, кінофільм здобув 3 нагороди "Оскар".
Саме так чоловік, у якого не вірили ні батьки, ні вчителі, той, хто пройшов жахливий шлях самостійно, без жодної підтримки, став одним із найпопулярніших та найулюбленіших акторів усього, не побоюся цього слова, світу.
Крім того, додам, що Сільвестер Сталлоне має українське коріння.
Виявляється, прабабуся актора походила із заможної єврейської родини з Одеси — Лейбовичів. Вони володіли ткацькими фабриками та мали будинки в центрі міста.
Рекорд ФМ бажає Сільвестру в цей щасливий день творчого натхнення та ще більших життєвих успіхів.
А вам, наші читаті, хочу від себе додати наступне: мрійте та боріться за свої мрії до останнього, вірте, що, незважаючи на всі поневіряння та невдачі, ви доб'єтеся свого, у вас все вийде! Нехай стаття про цю видатну людину надихне вас до нових звершень.