Без рубрики

Автор: Lucky
People. Г'ю Лорі
Таке ім'я як Г'ю Лорі вам щось каже? Чесно зізнаюся, спершу я і не зрозумів, хто ж це. Проте варто було лише "прогуглити", як з першої фотографії приємне відчуття ностальгії пробрало мене з ніг до голови.
Це ж наш славнозвісний улюблений Доктор Хаус.
Цікаво, чи знайдеться хоч одна людина, котра не знає цього надзвичайно цікавого персонажа? Напевно, що ні.
Отже, як ви вже самі здогадалися, сьогодні мова піде про талановитого шотландського актора, коміка, письменника та музиканта Г'ю Лорі.
Варто зазначити, що 11 червня чоловік відсвяткує своє 58-ліття.
Як швидко лине час, вам так не здається?
Г'ю Лорі народився в Оксфорді, Англія.
Відвідував Дрегонську школу, відому підготовчу школу в Оксфорді перед тим, як вступити до Ітону, а потім до Сельвінського коледжу.
Окрім цього, актор закінчив Кембридж за фахом антропологія і археологія.
Перші досягнення Г'ю пов'язані саме з таким спортом, як веслування.
1977 року чоловік виграв "Національний молодіжний чемпіонат" із цього виду спорту, а також виступав за Молодіжну команду Англії на Світовому чемпіонаті.
У 1980 Г'ю Лорі представляв Кембридж на "Університетській гонці човнів". Незважаючи на те, що їхня команда програла гонку, відставши всього на півтора метри на дистанції 6779 метрів, Лорі отримав престижну нагороду Blue.
Зараз є членом одного зі старих клубів з академічного веслування — Leander Club.
У Кембриджі Г'ю Лорі познайомився з Емою Томпсон та Стівеном Фраєм, разом з якими він почав свою акторську кар'єру у театрі "Вогні рампи Кембриджу" (Cambridge Footlights Revue). У 1981 він стає президентом цього театру.
Г'ю зробив дуже успішну кар'єру коміка на британському телебаченні.
Він був режисером ряду телепередач і реклам, склав і записав величезну кількість пісень, друкувався в газеті London's The Daily Telegraph. Г'ю записав величезну кількість аудіо-книг.
Проте, незважаючи на його успішні досягнення у різних видах діяльності, чоловік з 2004 року грав роль ексцентричного доктора Грегорі Хауса в однойменному серіалі "House, M.D.", за роль якого він і прославився на весь світ.
Варто додати, що саме за цю роль він отримав дві нагороди "Золотий глобус" і був номінований на "Емі".
Також не може не радувати тепле ставлення актора саме до України.
Завдяки шаленій популярності телесеріалу "Доктор Хаус" у нашій країні, Г'ю Лорі вирішив віддячити своїм українським фанатам.
І йому це вдалося, адже 13 серія 8 сезону була повністю присвячена Україні. Зокрема в цій серії Хаус хотів одружитися з українкою, а на стіну повісив портрет Тараса Шевченка.
20 червня 2012 талановитий музикант виступив на концерті зі своєю групою в Києві.
Цікаво, що там він сказав кілька слів українською мовою, а саме: "добрий вечір", "будьмо" і "дякую".
3 2014 року активно критикує агресію Росії проти України, Путіна і заявив про особистий бойкот російських товарів.
У 2015 році Г'ю Лорі і Джордж Клуні знялися у фільмі "Земля майбутнього: світ за межами". У цьому фільмі використано кадри з Майдану. Обидва актори підтримали український народ.
А зовсім нещодавно чоловік отримав свою, гадаю, заслужену зірку на Алеї слави.
А від себе додам, що ця надзвичайно талановита людина заслуговує на величезну пошану. Це приклад особистості, яка досягла всього лише своїми власними зусиллями. Це та людина, котра вірна своїм принципам та ідеалам. Гарний мотиватор, чи не так?
А Рекорд ФМ, тим часом, бажає Г'ю творчих успіхів та натхнення.