Без рубрики

Автор: Katrin
People: Андрій Хливнюк
Сьогодні гурт Бумбокс - один з найяскравіших представників українського шоу-бізнесу, що радує своїх прихильників хітами вже більше 10 років. Його фронтмен - Андрій Хливнюк, людина проста і не надто публічна, бо весь свій час воліє витрачати на плідну роботу, аніж на постійні тусовки, хоча на них він теж буває не рідко.
В процесі роботи над кожною новою платівкою, за словами самого Андрія, він завжди відкриває щось нове. І це - чудовий досвід. Співак зізнається, що багато хто не сприймає всерйоз творчість гурту через те, що не вміє читати між рядків. Адже навіть у найжартівливіших композиціях часто прихований серйозний підтекст.
thumb
Своїм головним досягненням в житті він вважає можливість вибору - бути таким, як хочеш, тим, ким хочеш, робити те, що любиш, не боючись осуду і нерозуміння.
А от одним з найнезвичайніших вмінь Хливнюка є прогнозування снів і керування ними. Таке заняття виникло не просто так.В дитинстві співак таким чином боровся з жахами, що переслідували його ночами. З того часу, якщо хочеться, щоб наснилось щось приємне, йому варто лише гарненько про це подумати, і сон обов'язково прийде, навіть якщо у тебе є лише 10-15 хвилин, аби передрімати сидячи.
fb2_14102584_1159109040821498_694207488461804631_n
Співак часто зізнається, що робота для нього - головний допінг. Коли ти даєш шанувальникам новинки і вони розлітаються, як гарячі пиріжки, то ніякі додаткові засоби не потрібні.
Концертні тури - то вже фізична потреба, без якої співак не відчуває спражнього життя, і ніби засиджується. робота в студії - важливий етап, як говорить він сам. Але концерти - особолива атмосфера і зв'язок з прихильниками, який дає зрозуміти, що працюєш ти недарма.