Без рубрики

Автор: Katrin
Ок, Google…
Уявити сучасне життя без Інтернету практично неможливо. Він завжди підкаже, як дібратися до потрібного місця, де купити потрібний товар, що подивитися, куди відправитися відпочивати, і ще безліч корисної інформації, на пошук якої раніше ми витрачали в кілька раз більше часу. Але за допомогою всесвітньої мережі сьогодні можна не тільки поспілкуватися чи знайти потрібну інформацію, а й навіть отримати необхідні знання та роботу.
А от для того, аби отримати потрібну інформацію кожен користувач звертається до пошукових систем. Згідно статистичних досліджень найпопулярнішим сервісом серед українців є Google. До нього за допомогою звертаються більше 75% наших співвітчизників.
38
Починаючи з 2012 року цей гігант став відзначати своє день народження 27 вересня. Він був заснований у 1998 році Сергієм Бріном та Ларрі Пейджем, які вивели компанію у лідери мережі всього за кілька років.
Відомі усім користувачам «дудли» – анімовані малюнки, вбудовані в логотип і з'являються при відкритті стартової сторінки, з’являються більше 1000 разів на рік, і присвячені різноманітним темам і святам. Перший «дудл» повідомляв користувачам, що розробники поїхали на фестиваль, і не зможуть оперативно реагувати на технічні проблеми.
13080
Google – дружня до співробітників компанія. Коли там працювало всього 40 людей, вони найняли шеф-кухаря, аби він готував персоналу компанії смачні сніданки, обіди та вечері. А в 1999 році серед персоналу з’явилася навіть масажистка, яка отримувала 450 долларів в тиждень. Таким чином співробітники могли працювати у комфортних умовах, а керівництво було впевнене у позитивних результатах.
ok_google_logo_wall
За 19 років існування користувачі дивували і радували пошуковик Google своїми запитами. Тому ми вирішили представити вам невеличкий рейтинг найпопулярніших із них серед українців за останній час:
1. Що… Початок навчального сезону дав про себе знати, і школярі масово стали запитувати у Google про елементи навчальної програми – есе, епітет, текст.
1
2. Де я… Не перестають наші співвітчизники губитися у всесвітній павутині, періодично питаючи, де вони знаходяться. Та цікавить їх не тільки це, наприклад, багатьом незрозуміло, куди подівся лідер Правого сектору Дмитро Ярош, і де взагалі Яценюк? Вони, здається, не фокусники, аби зникати, хоча, як сказати.
5
3. Скільки я… Українці – справжні господарі, і це підтверджують навіть запити у Google. Скільки яєць треба підкладати під гуску та курку, а скільки можна з’їсти - насущні питання перед сезоном холодів.
6
Як то кажуть, приємно поговорити з розумною людиною, але якщо такої не виявилось поруч, то допомогти завжди зможе Google, головне тільки правильно задати питання.