Без рубрики

Автор: alena
Обожнюєш солодощі? Ця солодка інформація саме для тебе!
Вже "на носі" новорічні свята. А вони, як відомо,супроводжуються цілою купою різних солодощів. Звідси постає питання, - як же не отримати в подарунок зайвих калорій? Вчені знайшли відповідь на це питання. І ця відповідь обов'язково буде до вподоби всім ласунам. Тут все просто!
Вчені довели непричетність солодкої їжі до появи зайвих кілограмів. Згідно з висновками фахівців, солодощі шкідливі для фігури тільки у величезних кількостях. А якщо вживати їх до 100 г в день, ні один десерт не стане для фігури ворогом. На думку вчених, ласуни товстіють не від цукру, а від всіляких добавок в кондитерських виробах: підсилювачів смаку, розпушувачів та інших ненатуральних компонентів, здатних негативно впливати на мікрофлору і в зв'язку з цим на метаболізм.
Найкраще самостійно готувати десерти, з перевірених інгредієнтів - в цьому випадку вони не принесуть шкоди твоїй стрункості. Або намагайтесь вживати солодке з мінімальною кількістю підсилювачів смаку. У цю групу входять чорний шоколад, зефір, мармелад, казинаки, мед, варення, сухофрукти.
Тепер, з легкістю можна побалувати себе улюбленими десертами. Головне - не перестаратись!)
%d0%ba%d0%b5%d0%ba%d1%81%d0%b8%d0%b8%d0%b8%d0%b8