Без рубрики

Автор: Lucky
Новинка від "Піккардійської терції"
Нещодавно популярна українська формація випустила новий сингл за назвою "Дженні".
Відомо, що дана пісня увійде до нової платівки колективу, яка матиме назву "Лети...". Додамо, що альбом музиканти випустять восени 2017 року.
А тепер давайте детальніше розглянемо історію цього дивовижного колективу. Що ж, відомо, що "Піккардійська терція" розпочала свою діяльність ще далекого 1992 року. До першого складу входили студенти Львівського державного музичного училища ім. С.Людкевича. Після репетицій та суворого відбору залишилося лише 4 учасників: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач та Андрій Капраль. А згодом ще приєдналося 2 учасника: Андрій Базиликут та Роман Турянин.
Особисто мене завжди цікавило, чому ж у формації саме така назва. Виявляється, що за видатним український композитором Анатолієм Кос-Анатольським "пікардійська терція" - мажорний зворот у фіналі музичного твору. Саме для того, щоб колективу ніколи не бракувало оптимістичного настрою, учасники і взяли таку назву. Окрім цього, щоб відрязнятися від запозиченого терміну, вони придумали подвоїти літеру "к", це, як на мене, був досить вдалий вибір.
Цікаво, що була лише одна заміна в колективі за всі роки його існування. Замість Андрія Базиликута до формації приєднався Андрій Шавала.
Перший виступ музикантів відбувся 24 вересня 1992 року у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Згодом колектив брав участь у багатьох конкурсах, де займав призові місця й виборював гран-прі.
24215671
7 жовтня 2007 року на 15-річчя колективу колишній Президент України Віктор Ющенко особисто привітав формацію і зазначив наступне: "Ціную ваш внесок у розвиток української культури, унікальну вокальну традицію та служіння благородній справі єднання суспільства навколо неповторного пісенного мистецтва – животворного джерела духовності нації".
Талановиті музиканти і зараз продовжують нас радувати своїми композиціями. Яскравою новинкою гурту є пісня "Дженні", про яку говорилося на початку. Варто зазначити, що сингл був написаний на слова відомого шотландського поета Роберта Бернса. А музику написав соліст Ярослав Нудик вже давно.
Співак зазначає: "Це був період мого захоплення Робертом Бернсом. Тоді ж я написав музику і до бернсових "Нехай" та "Моя любов", які вже давно знайшли свій шлях до слухача. А от "Дженні" довго лежала на нашій музичній полиці – аж допоки Андрій Капраль не взявся за її аранжування. Зараз ця пісня уже перевірена на десятках концертів, і от, нарешті, записана на студії. Ця пісня – своєрідна засторога для людей, які дуже люблять пхати носа у чиїсь справи, особливо у справи амурні. Моя порада: кохайтеся, чорнобриві, якщо ваші почуття щирі – не зважаючи на те, що думають і кажуть інші".
А від себе додам, що ця пісня мені надзвичайно сподобалася своєю легкістю та позитивністю. Тому, якщо у вас поганий настрій, період депресії, вмикайте нову композицію "Дженні" та насолоджуйтеся!