Без рубрики

Автор: alena
Нова епоха в Instagram. Будьте таємничими
Чотири поради, які зроблять ваш акаунт в Instagram більш стильним та живим та допоможуть тримати на вершині ваш акаунт у соціальній мережі.
Фото у стилі Flatlay Flatlay - це фотографія декількох об'єктів, оформлених разом, які викладені на рівній поверхні і сфотографовані зверху. Такі фотографії набирають доволі багато "лайків". Наприклад, чашка кави з піною у формі серця, окуляри на закордонному паспорті, апетитний сніданок або ж гарно викладені фрукти. Flatlay-фото є сучасною тенденцією Instagram і освоєння таких фото має важливе значення для популярності вашого акаунту. Однак, не варто вказувати в описі до фото, що ви витратили 15 хвилин, щоб позбутися некрасивої тіні, або ж те, що у вас болить спина після того, як ви вигиналися, щоб зробити вдалу світлину.
Селфі на відстані витягнутої руки
Щоб зробити такі фото, варто знайти фотогенічне місце, куди б можна було сісти, потім сісти на одну ногу (хоча це не дуже зручно, але треба виглядати розслабленим) і варто тримати телефон так далеко, як тільки можливо, перевернувши його так, щоб було видно лише тіло, але не голову. Перевагою такої світлини є те, що не потрібно турбуватися про вираз обличчя.
Період фото із собачими носиками закінчується
Існує цілий вибір фільтрів у Snapchat, такі як риси маленьких тваринок або ж золоті метелики чи корони. Ви ж помітили як вони підозріло улесливо виглядають? Як вони допомагають бути чимсь схожими на героїв Діснеївських мультфільмів. Однак це варто припинити і утримуватися від таких світлин.
Будьте таємничими
В епоху, коли всі багато постять, найбільш чарівна річ, яку можна зробити – це піти. Люди, які найбільше інтригують, не змушують себе постити якийсь фрукт кожної суботи. Варто узяти стратегічну перерву. Для досягнення максимальної драми можна оголосити про свій вихід із соціальної мережі, а потім, можливо, видалити свій акаунт.
Джерело: tsn.ua