Без рубрики

Автор: alena
No Stress
У осінньо-зимовий період значно посилюється відчуття стресу. Сезонна депресія та зниження імунітету лише посилюють цю проблему. Однак не поспішайте йти по заспокійливе, є природні і приємні способи для подолання стресу.
Спорт
lyizhi_1
Це корисно не лише для тіла, але й для мозку. Науково доведено, що фізична робота допомагає розвантажити голову та справитись зі стресом. Також можна подумати про більш розслабляючі заняття, наприклад йога.
Рукоділля
%d1%80%d1%83%d0%ba%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%bb%d0%bb%d1%8f
Здавалось би така прискіплива робота як плетіння чи вишивання негативно впливає на нервову систему. Однак, якщо ви спробуєте цим зайнятись, то швидко помітите як подібні заняття вас розслаблять.
Творіння
%d0%b3%d0%be%d0%bd%d1%87%d0%b0%d1%80
Щоб зайнятись творенням мистецтва не треба бути природженим скульптором чи художником. Головне – бажання. До речі, варто звернути увагу на гончарство. Крім того, якщо це вам добре вдаватиметься – глиняні речі можуть стати чудовим подарунком на різдвяні свята.
Крім того, з емоційним напруженням допоможуть боротись малювання і музика.
Читання
%d1%87%d0%b8%d1%82
Хочете очистити голову, забути про свої проблеми – візьміть до рук захоплюючий роман. Хороша книга може не лише розслабити, а й подарувати багато емоцій.
За матеріалами: 24.tv