Без рубрики

Автор: alena
Нічна версія Дня Космонавтики
Сьогодні, 12 квітня, ми святкуємо день авіації та космонавтики, відзначаємо день працівників ракетно-космічної галузі та очікуємо перших туристичних польотів у космос:) Туристичні космічні проекти вчені обіцяють запустити вже наступного року, а зараз ми маємо можливість наблизитися до зірок не покидаючи землю. Чи знаєте Ви щось про Юр’єву ніч?
В 2001 році, в дату сорокаріччя з дня першого польоту у відкритий космос, вперше пройшла Юр’єва ніч, організована Консультативною радою космічного покоління. Ініціатором нового формату святкування Дня космонавтики стала група американських активістів: Лоретта Гідальго, Джордж Т. Вайтсайдс і Тріш Ґарнер.
Захід швидко завоював популярність і набрав світових масштабів. Кількість країн-учасників і міст, що бажають приєднатися до нового формату свята щорічно зростає, але найбільш глобальні заходи проходять в США.
Юр’єва ніч – це нічна версія Дня космонавтики для тих, хто хоче відсвяткувати подію, так би мовити, наповну. В рамках Юр’євої ночі у всьому світі проходять заходи різних напрямів і масштабів: тематичні виставки, наукові лекції, вікторини, дискусії. Грандіозні арт-інсталяції дозволяють глядачам стати учасниками світової події 1961 року і на власні очі побачити те, що відкрило вікно в нову еру.
2
Спеціально для молодих людей, що обожнюють тусовки, власники нічних клубів влаштовують грандіозні космічні вечірки. У цю ніч у багатьох кінотеатрах демонструють фільми, присвячені першому польоту в неосяжний космос.
На спеціальному сайті Юр’євої ночі можна ознайомитись з розкладом розваг та почерпнути ідеї для проведення цікавих заходів. Кожен може стати організатором свята у своєму місті – жодних обмежень для цього немає.
1
Відсвяткуємо?)