Без рубрики

Автор: alena
Ні Селфі! (місця в світі, де заборонені селфі та селфі-палки)
Масове заняття під назвою "селфі вскрізь і всюди" - призвело до того, що в деяких місцях Селфі і селф-палки починають забороняти. Саме про ці заборонені селфі-місця йдеться далі.
Памплона, Іспанія
У Памплоні іспанський уряд заборонив робити Селфі або знімати відео під час "бігу биків" заради безпеки учасників; порушника чекає штраф в 2 050 доларів.
Озеро Тахо
Туристи на озері Тахо часто дуже близько підходять до мешкаючих в цій місцевості ведмедів з метою зробити Селфі. Така поведінка може перерости в трагедію, тому співробітники центру рекомендують відвідувачам утриматися від Селфі і взагалі від фото.
Мекка, Саудівська Аравія
Щороку, принаймні мільйон прочан прибуває в Мекку. Хоча мобільні телефони не заборонені в цілях безпеки, відвідувачів принципово просять утриматися від Селфі в процесі хаджу, так як будь-який паломник повинен бути зосереджений на собі і своїх думках. Ісламські духовні лідери говорять, що Селфі - це нескромна поведінка і порушення спокою священного місця.
Гаруп, Франція
На популярному пляжі в Південній Франції є зони, вільні від Селфі. Після того, як дослідження показало, що третина британських туристів вважають одним зі своїх улюблених занять у відпустці хвастощі нею в соцмережах, керівництво пляжу вирішило допомогти їм проживати кожен момент і жити сьогоднішнім днем: дві секції оголошені "зонами без хвастощів", ​​і їх патрулює спеціальна "поліція Селфі".
Південна Корея
Хоча Селфі в Південній Кореї не заборонені, уряд намагається регулювати торгівлю селф-палицями, які, згідно з корейським законодавством, визначаються як засіб комунікації, а значить, повинні проходити тестування і сертифікацію. Крім того, так як селф-палки підключаються до смартфону через Bluetooth, вони можуть бути порушенням приватності приватних осіб. Кожному, хто продає несертифіковані селф-палки в Південній Кореї, загрожує покарання на 3 роки в'язниці, або 27 000 доларів штрафу.
Кабінки для голосування у Великобританії
У різних країнах розділилися думки з приводу Селфі на виборчих дільницях. Так, Нідерланди повністю підтримують і заохочують цей новий тренд, а ось в Бельгії, ПАР і Великобританії такі Селфі - поза законом, так як вони можуть розкрити таємницю голосування. У Великобританії це загрожує покаранням на 6 місяців в'язниці, або штрафом до 5 000 євро.
Концертні зали та музичні фестивалі по всьому світу
У ряді концертних залів в Лондоні, включаючи О2 Арену, Брікстонську академію і Арену Уемблі, заборонені селф-палки, а також Айпад та інші планшети. Це робиться з метою припинення відеозапису на концертах. Крім того, в цьому році першими музичними фестивалями, які заборонили селф-палки з цією ж метою, стали Коачелла і Lollapalooza.
Діснейленд
Для любителів селф-палиць Діснейленд сьогодні - найсумніше місце в світі. У липні Діснейленд заборонив селф-палки в усіх своїх парках розваг по всьому світу. Правило вступило в силу після того, як один з пасажирів вирішив зробити Селфі на американських гірках в парку в Каліфорнії. Селфі-палиця потрапила в механізм атракціону, і служителі змушені були зупинити поїзд і знімати з гірок приголомшених пасажирів. Селфі-палки не просто заважають в парках розваг, вони можуть становити небезпеку для оточуючих.
Можливо це і на краще. Адже вже саме в цих місцях, люди почнуть більше помічати та насолоджуватись кожною хвилиною життя наживо.