Без рубрики

Автор: alena
Незвичні сервіси для знайомств
Влаштувати нове знайомство по-особливому допоможуть цікаві сервіси. Саме про їх ми розповімо нижче.
Shinder Британський дизайнер і письменник Шед Сімов розробив для себе персональний аналог Tinder. У дейтинг-додатку Shinder немає жодного представника чоловічої статі, крім самого Сімова. Таким чином 45-річний чоловік планує знайти пару на день Святого Валентина.
Hater Hater - проект коміка Брендана Альпера, який спочатку замислювався як жарт. Його інтерфейс схожий на Tinder, тільки свайпать потрібно не потенційних кандидатів на побачення, а предмети, теми і явища, вибираючи ті, які вам подобаються і не подобаються. Поки творці додатка пропонують вибирати з двох тисяч об'єктів ненависті - від Дональда Трампа до повільних пішоходів і вейперів. Альпер обіцяє, що в подальшому користувачі зможуть самостійно розповідати про те, що вони на дух не переносять.
Sapio Sapio - додаток для сапісексуалів, яких збуджують тільки дуже розумні люди. На перший погляд Sapio нічим не відрізняється від інших дейтинг-додатків (претензійна концепція не береться до уваги). Однак в ньому є досить корисна функція: користувач може вибрати кілька питань з 300 запропонованих, відповісти на них у вільній формі - і показувати цю анкету іншим користувачам. Питання, наприклад, такі: «Перша річ, яку ви зробите, якщо виграєте в лотерею?» Або «Якщо ви не любите ... ми не зможемо зустрічатися».
Twindog Twindog - додаток для собак та їхніх господарів. Він дуже простий і зрозумілий: можна вибрати компанію для свого вихованця або тільки для себе. У першому випадку ви завантажуєте фотографію свого песика, у другому - ваше спільне. Не знаємо, як йдуть справи з романтичної складової, але додаток, як мінімум, допоможе знайти компаньйонів для прогулянок з собакою.
Sudy Неймовірно меркантильний додаток для пошуку багатого покровителя. Користувачі, які шукають спонсора, доводять, що їх фотографії - не фейк; спонсори вказують розмір свого доходу.
Dine Dine вибирає партнера виходячи з ресторанів і барів, які подобаються користувачеві. Творці Dine закликають відразу йти на побачення, а не листуватися протягом двох тижнів. Теоретично працює це так: ви відправляєте запит користувачеві, який щосуботи випиває в тому ж барі, що і ви, списуєтесь і йдете в цей бар разом.
Досить цікаві способи знайомств, чи не так? А який сервіс сподобався Вам найбільше?