Без рубрики

Автор: Lucky
Невідома гробниця в Єгипті
Дослідники з Університету Бірмінгема виявили багате поховання, в якому, ймовірно, покояться останки фараона, чиє ім'я поки не встановлено.
Британці розкопували поховання чиновників, яких звали Хархуф і Хекаиб. Однак виявилося, що під ними прихована могила віком 4200 років, часів Стародавнього царства. Припускають, що в ній спочиває фараон, зазначає Phys.
Гробниці були виявлені в північній частині стародавнього кладовища Західний Асуан, біля пагорба Куббет ель-Хава. Цікаво, що поховання розташований зовсім поруч із стежкою для туристів.
При розчищенні двометрової стіни вчені вчені з'ясували, що давня огорожа служила опорою для іншої могили, куди більш багатої. У похованні виявилися останки невідомого історикам фараона періоду Стародавнього царства.
"Отримані результати різко змінюють наше розуміння похоронного ландшафту в цій області в часи Давнього царства і в перший період Міжцарів'я з 2278 до 2184 року до нашої ери. Тим не менш, нам ще належить дізнатися, кому точно належала гробниця", - зазначає учасник експедиції, аспірант Карл Грейвс.
Єгипетські археологи, в свою чергу, вже називають відкриття "приголомшливим". Навесні 2017 року на цьому місці почнуться масштабні розкопки.
Джерело:nv.ua