Без рубрики

Автор: alena
Навчіться правильно складати речі у валізі
Чи знали ви про те, як правильно розміщувати речі у валізі? Виявляється, є цілий алгоритм такої прицедури! Надіємось, що вам ця інформація стане впригоді.
1.
Шкарпетки і білизну краще згорнути в трубочку і покласти у взуття: так ви заощадите місце і не деформуєте черевики. Крім того, взуття може служити відмінним футляром для годинників, окулярів і навіть краватки. Ретельно утрамбуйте речі. Щільно складені предмети не будуть рухатися при транспортуванні і краще перенесуть поїздку.
2.
Футболки, пуловери, будь-які речі займають менше місця і менше мнуться, якщо їх теж згорнути валиком, а не складати звичними пластами. Якщо таких валиків багато, а валіза глибока, з них можна скласти перший шар.
3.
Покладіть між речами поліетиленові пакети або аркуші паперу. Одяг буде ковзати, а не тертися, тому менше постраждає.
4.
Скласти сорочки можна за допомогою будь-якої картонки або журналу. Сорочки можуть піти другим шаром, після валиків.
5.
Не складайте балончики з піною, кремом тощо в один мішок або відсік валізи. Спочатку переконайтеся в їхній герметичності, а потім розкладіть по різних кишенях.
6.
Не складайте взуття парами. Кожен черевик треба покласти в свій пакет і також розкласти у різних місцях.
7.
Ремені і дроти краще скласти уздовж стінок валізи. Згорнуті, вони займуть більше місця.
8.
Щоб штани в багажі менше м'ялися, складіть їх на дно валізи так, щоб штанини залишилися зовні. Зверху додайте валики з футболок, светри тощо, а потім накрийте рештою штанів. Якщо у вас із собою дві пари, додайте їх таким чином, щоб штанини звисали в протилежних напрямках. І не забудьте вийняти з кишень ключі і монети, інакше вони можуть пошкодити тканину.
Валіза зібрана. Захопіть гарний настрій і приємних вам новорічних канікул!