Без рубрики

Автор: Katrin
Наші люди всюди або українські виконавці, знані за кордоном
Не секрет, що багато українських зірок шоу-бізнесу дають концерти за кордоном. Але є й такі, яких там знають краще, аніж у нас. Про них сьогодні і поговоримо. Можливо, ми про них чуємо не так часто, але вони роблять дійсно якісну музику.
Вони підписують контракти з закордонними лейблами, працюють з такими ж продюсерами і мають неабияку популярність серед європейських слухачів.
959944.730xp
Alloise
Колишня солістка гурту Gorchitza Алла Московка була піонером впровадження виконання пісень англійською в українському шоу-бізнесі. Хоча ці спроби багато хто вважав безперспективними. В Україні, правду кажучи, співачці так і не вдалося досягти надзвичайної популярності, а от у 2012 році її було визнано кращою українською артисткою за версією MTV Europe Music Awards.
В 2014-ому американські глядачі оцінили талант Alloise побачивши кліп "Tell Me Of Fire " на головному музичному каналі країни MTV.
Brunettes Shoot Blondes
Творчості цього гурту вже майже 8 років. За цей час артисти встигли випустити лише один міні-альбом, але часто радують прихильників виступами у клубах та на фестивалях.
Brunettes Shoot Blondes активно співпрацює з відомими брендами, а їх пісні можна почути в рекламах Нової Пошти, магазинів Watsons, а кліп "Bittersweet" був відзнятий за підтримки Opel.
В 2014 в Youtube з'явилось відео "Knock Knock", яке стало своєрідним вірусом. В перші 5 днів ролик набрав 600 тис. переглядів, і потрапив на перші сходинки багатьох світових музичних ресурсів. Пісню дивились і співали по усьому світу. Робота команди була навіть відзначена Адміністрацією Президента України.
Nastia
Напевно, ви чули про цю дівчину, якщо полюбляєте електронну музику. Бо про неї знають не тільки в Україні, а й без перебільшення у всьому світі. Варто лише зазирнути в Інстаграм профіль Nastia, і ви переконаєтеся, що її музику люблять в усіх країнах, куди дівчина приїзджає, збираюичи повні зали.
Визнання підтверджується ще й тим, що дівчина потрапила у 20-ку найкращих ді-джеїв світу за версією журналу Mixmag.
Даха Браха
Їх гастрольний графік за кордоном досить щільний, але і в Україні музиканти радують своїх прихильників новими роботами.
Гурт тричі брав участь в угорському Sziget, а в 2016 був учасником легендарного британського Glastonbury. Нещодавно Даха Браха спробували себе в новій ролі, записавши саундтрек до відомого американського серіалу "Фарго".