Без рубрики

Автор: alena
Напої, що збережуть молодість
Існують напої, які здатні зберегти нашу молодість. А приготувати їх можна власноруч.
Морквяний сік
111111111
Зробить здоровий колір обличчя і гладку чисту шкіру. Речовини, які входять до складу соку з моркви, допомагають впоратися з дерматитом та іншими шкірними захворюваннями. Однак каротин важко засвоюється сам по собі, тому експерти рекомендують додавати в нього трохи жирів: сметану, масло або вершки.
Сік з грейпфруту
111111111
Робить шкіру здоровою і гладкою. Лікопіни, які є в грейпфрутовому соці, розгладжують зморшки і допомагають шкірі залишатися молодою.
Какао
111111111
Позитивно впливає на серце, зберігає молодість і здоров'я кровоносних судин. Природні антиоксиданти, що входять до складу какао, знижують ризик підвищення артеріального тиску і виникнення діабету.
Виноградний сік
111111111
Завдяки великій кількості пектинових речовин, знижує рівень холестерину і виводить з організму вільні радикали.
Гранатовий сік
111111111
Лідер за вмістом вітамінів, корисних речовин, органічних кислот і ферментів. Він покращує стан шкіри, волосся, нігтів і суглобів. Однак памятайте, що гранатовий сік досить агресивно впливає на слизову шлунково-кишкового тракту, тому його потрібно розбавляти в пропорції 1:1 і випивати за півгодини до прийому їжі. А ще краще - змішувати його з морквяним або буряковим соками.
Червоне сухе вино
111111111
Має омолоджуючі властивості. Головне – не перестарайтеся, так як вживання великої кількості спиртного знищує клітини мозку та веде до порушення пам'яті і свідомості.
Джерело: 24tv