Без рубрики

Автор: alena
Найдивніші квіти світу
Квіти здавна чарували нас своєю дивовижною красою та ніжністю, але виявляється, квіти здатні не тільки на це. Про найдивніші квіти світу розповімо далі.
Червона камелія
1
Вона не така вже й екзотична на вигляд, проте унікальна. І все тому, що це – найрідкісніша квітка у світі! Червона камелія росте тільки у двох місцях на Землі – у теплиці у Великобританії і в саду у Новій Зеландії. До речі, батьківщина цієї квітки – Китай, а привіз її до Великобританії Джон Міддлеміст у 1854 році. Таким чином він, як виявилося, врятував червону камелію від зникнення – потім у Китаї ці квіти безжалісно знищили.
Венерина пастка (мухоловка)
2
Ця дивовижна квітка-комахоїд здобуває їжу за допомогою спеціальних капканів. Тільки-но муха або інша комаха сяде на пахучий капкан, він закриється менше, ніж за 1 секунду. Саме ця квітка завдяки оригінальному вигляду і незвичайним властивостям квітка стала об’єктом різних мультфільмів та комп’ютерних ігор.
Вражаюча рафлезія арнольді
5
Ця незвичайна рослина-паразит має найбільші квіти у світі. Діаметр їх іноді може сягати 1-го метра, а вага — 4-6 кілограм. І це в той час, коли рослина не має ані стебла, ані листків із корінням! Зовні квітка рафлезії схожа на качан капусти і дуже красива, коли повністю розцвіте, чого не скажеш про її запах. Квітка росте вздовж доріжок слонів. Розтоптуючи квітку, слони переносять її насіння на своїх ногах.
Аморфофалус
4
Розміри цієї квітки з сімейства лілій просто вражаючі! З величезних пелюсток виходить гігантський качан. Квітка має неприємний запах, але її незвичний аромат приваблює комах, які й обпилюють квітку. Живе рослина близько 40 років. За цей час аморфофалус квітне лише кілька разів.
Вольфія
3
Квіти вольфії є найменшими у світі і не перевищують розміри голівки сірника. Вольфія росте у Північній і Західній Америці. Рослинка складається зі стеблинки, схожої на кулю, діаметром від 0,3 до 2 міліметрів. Кульки вольфії вільно плавають по воді, споживаючи розчинені в ній живильні речовини. Коріння та листя вольфія не має. Цвіте дуже рідко.
Дракея
6
Це орхідея, яка росте в Австралії і постійно розпускається в ті 6 тижнів, коли вилуплюється і живе самець певного виду оси, який і обпилює цю квітку.
Яка з них вразила тебе найбільше?