Без рубрики

Автор: alena
НА ШЛЯХУ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ (гурт The Elephants)
The Elephants - інді-фолк гурт із міста Суми. Гурт створює актуальну сьогоденню музику західного зразку. Хлопці співають без акценту і знають, де, і яку інтонацію потрібно зробити.
Починалося все з диванного проекту, де хлопці працювали удвох, однак музикантів помітив один з прогресивних саундпродюсерів України Євген Філатов (The Maneken) з яким гурт почав співпрацю, а потім до Влада Карепіна і Дмитра Циганенка приєднався третій учасник - Герман Гриценко.
1
Всі дізналися про існування The Elephants, коли їх дебютна відеоробота на композицію "Friends" з’явилася в мережі інтернет. На відео хлопці в образі фермерів блукають кукурудзяним полем, доглядають корів та овець і співають біля літака-кукурузника. Згодом ця пісня стала саундреком до нового промвідео фестивалю ЗахідФест 2017.
The Elephants можна почути на великих збірних "солянках" у Києві, та на сцені великих фестивалів, таких як: Hedonism, Zaxid Fest, Koktebel Jazz Festival.
Наприкінці 2016 The Elephants випустили альбом "Colors". Музична складова альбому – це поєднання фолку із звучанням електронних інструментів. В аранжуванні можна почути синтезатор, удари драм машини, перкусію, а інколи і все одночасно.