Без рубрики

Автор: alena
Музичний шедевр на честь Героїв Небесної сотні
19 лютого на честь Героїв Небесної сотні відбудеться вечір Пам'яті, на якому прозвучить музичний шедевр – "Реквієм" Моцарта.
"Реквієм" Моцарта – драматична поема про людські страждання і незмінну віру в майбутнє. Твір сповнений справжньої людяності, сумної лірики, трагічного пафосу. "Реквієм" належить до золотого фонду академічної музики. Це одна з найбільш відомих у світі траурних мес, яка є останнім творінням геніального композитора.
У житті кожного народу і кожної держави є не тільки святкові і світлі дні, але і трагічні події. На жаль, український народ не став винятком, тому керівництвом Національної опери України було прийнято рішення ввести цей твір в репертуар театру з метою гідного вшанування пам'яті жертв Голодоморів, Героїв Небесної Сотні і загиблих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, – зазначив головний режисер театру Анатолій Солов'яненко.
"Реквієм" прозвучить у виконанні солістів Національної опери Тетяни Ганіної, Анжеліни Швачки, Валентина Дитюка, Сергія Магери, хору та симфонічного оркестру Національної опери України.
Джерело: 24tv