Без рубрики

Автор: Katrin
Must watch: найкращі фокуси Девіда Копперфільда
Мало кому відомо, що дідусь популярного у всьому світі ілюзіоніста Девіда Копперфільда – іммігрант з України, а отже немає нічого дивного в тому, що світ отримав ще одну видатну людину, бо українське коріння дає про себе знати, а ми - українці – талановита нація. До речі, саме дідусю маленький Девід Коткін (справжнє ім’я фокусника) завдячує появою інтересу до світу магії.
У віці 4 років дідусь показав малому нескладний фокус з картами, і хлопчик практично моментально його повторив. На щастя, батьки із задоволенням заохочували розвиток такого таланту, і вже в 12 років Девід став професійним ілюзіоністом. Його харизма та манера поведінки свого часу підкорила навіть Клаудію Шиффер, яка ним одружилася.
ac5607681743d9e5fd6f555a671a49ce
16 вересня магу виповниться 61 рік, і ми вирішили згадати найцікавіші і найвражаючі фокуси.
Зникнення Статуї Свободи.
В 1983 році це дійство змусило не на жарт перелякатися практично всіх американців, адже на їх очах 93-метрова споруда зникла. Цей фокус увійшов до Книги рекордів Гіннеса, адже видовище і справді  виявилося шикарним. Як це вдалося зробити Копперфільду? По одній з версій були використані спеціальні обертові платформи та гра світла, а інша версія говорить, що все це – неймовірна гра акторів з макетом Статуї.
Падіння Ніагарського водоспаду.
Викликати у людей захоплення, що межує зі страхом – фірмова «фішка» Копперфільда. Фокусник, який лежав в імпровізованій дерев’яній труні, що була скована ланцюгами, падає з висоти 53 метрів у воду. А вже за хвилину ілюзіоніст підіймається, тримаючись за канат. Це – неймовірно.
Та коли емоції вщухли, глядачі стали переосмислювати те, що відбулося, і стали підозрювати, що замість Девіда у воду падав дублер, адже сам маг з’явився з води практично сухий.
Прохід крізь Китайську стіну.
Викрити таємницю цього трюку змогли лише досвідчені ілюзіоністи. Всім іншим здавалося, що це і справді магія. Фокусник увійшов у стіну з одного боку і ефектно вийшов з іншого. Знаючі люди говорять, що в процесі організації була використана та частина стіни, де був пролом, його розібрали, а потім заклали знову цеглинами.
Політ над Гранд Каньоном.
Взагалі трюки з польотами – це справжнє шоу. Бо до сьогодні люди в усьому світі продовжують будувати здогадки, яким чином це можна зробити. І якщо в наш час такі польоти можна пояснити винайденням спеціальних пристроїв чи механізмів, то у 1984 році такий фокус створив справжній фурор.
Бажання бути ближчими до магії та світу непізнанного приводить людей на виступи "чарівників". І хоч більшості з глядачів прекрасно відомо, що дійство, яке вони бачать – лише ілюзія, та вона захоплює настільки, що примушує вірити в свою правдивість.