Без рубрики

Автор: Katrin
Must see: сонячний Баку
Баку – столиця Азейбарджану, сьогодні змінюється з космічною швидкістю, і стає все більше схожою на сучасні мегаполіси. Та від того не втрачає своєї самобутності. Тут гармонічно поєднується стародавня історія з новітніми шедеврами архітектури та техніки, і від того місто стає ще більш цікавим та привабливим для туристів.
Отже, що ж цікавого можна там побачити і зробити.
old-city-baku
Відвідати Старе місто
Ця частина Баку в 2000 році була додана ЮНЕСКО до списку Всесвітньої культурної спадщини, і не дарма. Адже серце міста і справжній його дух можна відчути лише тут. Стародавні мечеті, громадські хамами, історичні будівлі. А ще – величезна кількість котів, які додають старій частині міста особливого колориту та затишку.
cp137a5801
Оцінити сучасну архітектуру
Одним з головних і вдалих її прикладів є Вежі полум’я. Не помітити їх просто неможливо, адже розташовані ці дзеркальні хмарочоси, побудовані у вигляді язиків полум’я, у найвищій точці міста. В трьох вежах розташовуються готель, офіси та апартаменти. Вночі вони перетворюються на справжній екран, на якому можна спостерігати різноманітні зображення.
Культурный_центр_Гейдара_Алиева_4
Ще одним яскравим прикладом сучасної архітектури є Культурний центр, що носить ім’я колишнього президента Азербайджану Гейдара Алієва. Місцеві жителі з великою повагою шанують пам'ять цього політичного діяча, адже саме завдяки йому була завершена війна, і повернена економічна та політична стабільність.
В Центрі можна побачити постійно діючу виставку, присвячену йому, а також дізнатися багато цікавих фактів про історію Баку.
xalcha3_3
Придбати килим
Думаєте, це вже не актуально? Тоді ви просто е були в Музеї килимів та бакінських магазинах. Місцеві продавці охоче торгуються, тому у вас є шанс купити справжній витвір мистецтва, який прикрасить ваш будинок, зроблений з душею.
1270215649_food_meat_and_barbecue_wine_shashlik_012319_
Спробувати національні страви
Одразу варто сказати, що в Азербайджані існує культ їжі. Відвідування ресторанів там – один з найпопулярніших варіантів проведення вільного часу.
Обов’язково спробуйте шашлик з лавашем і свіжими овочами, люля кебаб, плов з бараниною та ароматними спеціями, почаюйте свіжозавареним чаєм, який подають з тарілкою солодої пахлави та сухофруктами.
До речі, колись Баку вважався одним з найдорожчих курортів СНД, та з 2015 року, коли місцева валюта дещо впала по відношенню до долара, відпочинок став доступним навіть для бюджетного туриста.
Ну і, звичайно, завітавши в Баку неможливо залишити без уваги сонячні пляжі та набережну. Там завжди багато відпочиваючих, охочих отримати свою порцію сонячних ванн. Тож бажаємо і вам приємного відпочинку.