Без рубрики

Автор: Katrin
Must see: Лос-Анджелес
Світова столиця розваг, місто мрій та багатого життя, Лос-Анджелес є найбільшим містом Каліфорнії - «золотого штату» США. Тут навкруги кипить життя. І не дивно, адже саме Лос-Анджелес займає третє місце за рівнем прибутку, яке він приносить державі. Що ж особливого у ньому? Давайте дізнаємося.
Почнемо з того, що багате життя тут зумовлене досить високим рівнем розвитку економіки. В першу чергу цьому сприяє розміщення у місті найбільших фінансових корпорацій та банків Тихоокеанського узбережжя. Та і туристів тут завжди неймовірно багато. Чому? Відповідь проста – Голівуд, Беверлі Хілс, шикарні пляжі, знаменитості на кожному кроці і безліч розваг, які в парі з luxury відпочинком створюють справжню «американську мрію».
cca49f2c3186
Переконатися у цьому просто. Варто лише вийти прогулятися на бульвар Уілшир. 24 км різноманітних крамниць, клубів, барів та ресторанів манять відвідувачів яскравими вітринами та доброзичливими продавцями, які готові зустріти вас на порозі магазину, і запропонувати весь асортимент, якщо побачать у ваших руках заповітну золоту картку або пухкенький гаманець.
Та це далеко не все.
noviy-noviy-gollivud
Голівуд
Всі поціновувачі кіно мріють потрапити сюди хоч на кілька годин. Бо ж це – святая святих. Голівуд –  справжнє містечко у місті. Там знаходяться кіностудії театри, і, звичайно ж, будинки відомих кінозірок. Потрапити до них в гості навряд чи виявиться можливим, а от прогулятися Алеєю Слави, знайшовши на ній зірку улюбленого актора цілком.
ae710221-bf97-46e7-b821-87bf5f1eb40c
Діснейленд
Мрія мільйонів дітей та дорослих по усьому світу. Особливо великий наплив відвідувачів у Діснейленді Лос-Анджелесу пояснюється тим, що він був першим з розважальних парків такого масштабу, які відкрилися в Америці.
plyazhi-malibu
Малібу
Мало хто не чув про цей район міста. Тут найкрасивіші пляжі, точно такі, як показують нам у фільмах про рятувальників. А отже, у вас є чудова можливість пробігтися по ідеально чистому піску у червоному купальнику чи плавках, поспішаючи на допомогу красуням та красеням.
kartinki24_city_0004
Беверлі Хілс
Розкішний та пафосний, в цьому районі одна за одною стоять вілли найбагатших людей Америки. Потрапити сюди і мати можливість відпочити та пошопитися – значить, бути визнаним багатієм.
Вважається, що місто янголів – місце безтурботних людей. Та на ділі все зовсім не так. Аби мати можливість відчувати себе тут комфортно, потрібно неабияк працювати. В місті знаходиться один з найважливіших портів США, кілька нафтопереробних компаній та велика кількість промислових підприємств. Саме вони забезпечують стабільний прибуток, що виводить Лос-Анджелес на перші сходинки доходів в Америці.
Тож, як бачите, тут, як і в будь-якому іншому розкішному мегаполісі співіснують два паралельні світи – VIP-відпочинку та важкої щоденної праці.