Без рубрики

Автор: Katrin
Must see: фільм «Залізна леді»
Сильні жінки викликають двояке ставлення до себе: одні ними захоплюються, інші побоюються. І мова йде зовсім не про фізичну силу. Цілеспрямовані, впевнені в собі, мужні і сміливі, вони часто обирають для себе чоловічі професії. Та в глибині душі все одно залишаються ніжними та чуйними. Саме такою і була Маргарет Тетчер.
Вона стала цілою епохою Великобританії і без перебільшення змогла змінити історію країни. Про неї написано тисячі статей, книг, і зняті фільми. Один з них ми і рекомендуємо вам переглянути.
19219-002
Фільм «Залізна леді» варто подивитися уже хоча б тому, що головну роль в ньому зіграла неперевершена Меріл Стріп. Сюжет спочатку відкриває перед нами картину нашого часу, в якій головна героїня – звичайна жінка похилого віку, купує молоко і газету. Вона любить домашній затишок та розмови зі своїм, вже покійним чоловіком.
Та колись все було зовсім інакше. І Маргарет згадує часи, коли вона вирішила стати політиком, і почала прикладати до цього максимум зусиль – старанно навчалася, підробляла, а пізніше вже займалася з логопедом над правильною та чіткою вимовою, вчилася ораторському мистецтву, не забуваючи і про власний імідж. І їй все вдалося. Та навіть більше.
kinogo.net
Історія веде нас у часи, коли Тетчер проголошують прем’єр-міністром Великобританії. Це низка бурхливих і дуже важливих подій у політичному житті Великобританії, у витоків яких стояла ця сильна жінка. Хто знає, як би склалася подальша доля країни, якби Маргарет своїм вольовим рішенням в певний час не дала наказ до активних дій в ході Фолклендської війни. Тим самим, вигравши її.
Картина познайомить вас ще з кількома важливими подіями у політичній кар’єрі головної героїні, яка стала першою жінкою, що обіймала подібну посаду, і зуміла не просто вистояти серед жорсткого і часто жорстокого чоловічого колективу, а й керувати ним. Ви побачите і відомі страйки шахтарів, вибух в отелі «Гранд», де Тетчер мало не загинула разом з чоловіком, і падіння Берлінського муру - все це відомі сторінки британської історії.
fmt_96_24_488785
Мандрівка у часі головної героїні дасть можливість глядачам прослідкувати практично весь життєвий шлях, що був сповнений своїх радощів та незгод. Та життя Тетчер закінчується так само, як і багатьох колись відомих персон – практично в самотності. Але такий шлях вона обрала сама, хоч інколи про це і жалкувала.