Без рубрики

Автор: alena
Люди, які регулярно моляться, рідше страждають від психічних проблем
Науковці з Університету Пенсільванії дійшли до висновку, що молитва будь-якою мовою і до будь-якого бога змушує працювати ті відділи мозку людини, які створюють відчуття справжнього блаженства.
"Найбільш хвилююче в цьому дослідженні було те, що коли ти бачиш покази МРТ і порівнюєш їх з відчуттями людей, які вони тобі переказують своїми словами, ти розумієш, що вони говорять правду", – розповів керівник дослідницької групи Ендрю Ньюбері.
Саме тому люди, які регулярно моляться, рідше страждають від психічних проблем.
У них кращий "звичайний" настрій, їм здається, що вони живуть повним життям. Одне дослідження, що охопило 1000 євангелістів з Великобританії, показало, що ці люди емоційно стабільніші.
Всі віруючі і ті, хто медитують, описують свій стан після молитви або практики однаково. Люди кажуть, що відчувають "гармонію і смиренність". До них приходить усвідомлення, що "світ не піддається контролю. Тому треба просто пливти за течією і приймати все, що відбувається". А ще це "фантастичне відчуття спокою і комфорту".
Дослідники ж побачили, що у п'яти жінок, які описали цей стан п’ятьма різними мовами, під час молитви активувалися одні й ті ж відділи лобових часток мозку. Вони відповідають за мислення і спосіб контролювати навколишній світ.
Джерело: 24tv