Без рубрики

Автор: Lucky
Легендарні The Rolling Stones
Рок-музика. А що це означає для вас? Які асоціації викликає? Особисто для мене, рок - це стиль життя. Неймовірні баси, які переплітаються з електрогітарою, приємна мелодика, яка змушує замислитися, а потім цей неймовірний вибух емоцій та драйву.
А знаєте, хто допоміг мені так закохатися у цей стиль? Саме так, це були легенди британської рок-музики, запальні The Rolling Stones.
Цей гурт, напевно, знають усі. А от що сьогодні за день, скаже не кожен.
Так от, саме сьогодні, 12 липня, але 1962 року відбувся виступ, котрий навіки запалив у серцях шанувальників вогник любові до цього неймовірного колективу. Це був концерт у лондонському клубі Marquee, котрий став дебютним для хлопців із гурту.
Якщо хтось забув, то нагадаємо, що The Rolling Stones — англійський рок-гурт, творчість якого ґрунтується на блюзі й рок-н-ролі 1950-х.
Як вже зазначалося, дебют музикантів відбувся 1962 року, а вже в червні 1963 було випущено перший сингл за назвою "Come On".
1964 року побачила світ перша платівка "The Rolling Stones".
А от у травні наступного року гурт презентував у США пісню "(I Can't Get No) Satisfaction", яка відразу стала візитною карткою гурту і, крім того, класикою рок-музики.
У 1967 році у музикантів почалися проблеми з правосуддям. Виявляється, за зберігання марихуани та героїну заарештували Браяна Джонса, а згодом затримали Джаггера з Річардсом. Справа набула розголосу, на захист "роллінгів" виступили Джон Леннон із "The Beatles" і Піт Тауншенд з "The Who".
Цікаво, що перебування у в'язниці спонукало членів гурту до написання пісні "We Love You", яка мала бути подякою для шанувальників і відповіддю журналістам та судовій владі Британії. У композиції виразно чути чиюсь ходу і грюкання дверима в'язничної камери.
Та ув'язнення, на жаль, не було першою та останньою неприємністю для музикантів. Так як Джонс був наркотично залежним, це спричиняло певні непорозуміння в колективі, тому, зрештою, 9 червня 1969 року музикант заявив про вихід зі складу гурту. Чоловік мріяв згодом створити власний прект. На плани Джонса могла повпливати лише смерть. Саме так, на жаль, і сталося. 3 липня 1969 тіло Джонса знайшли у басейні перед його будинком.
Після цієї жахливої ситуації, "Роллінги" вирішили присвятити концерт загиблому другові.
Тому 5 липня гурт виступав на відкритому повітрі у лондонському Гайд-парку.
Варто зазначити, що того дня послухати "Роллінг Стоунз" прийшло понад 200 000 осіб.
З того часу музиканти провели велику кількість концертів та турів по всьому світу.
Випустили 22 студійних альбоми, 8 концертних альбомів і численні збірники.
У 1989 гурт було включено до Залу слави рок-н-ролу.
І до сьогодні музиканти продовжують радувати прихильників свєю музикою.
Крім того, вони все ще збирають повні стадіони, а їхніми шанувальниками є люди з кількох різних поколінь, оскільки "The Rolling Stones" грають рок-н-рол уже понад 40 років.