Без рубрики

Автор: alena
КИЇВСЬКА ПЕКТОРАЛЬ
У Київській міській адміністрації відсвяткували 25-річчя професійної премії "Київська пектораль". Таким чином, нагороди отримали кращі театрали, а саму церемонію почали із шоу.
Серед багатьох претендентів на премію кращим режисером став Станіслав Жирков. Нагороду митець отримав за виставу "Слава Героям". Наразі Станіслав Жирков працює у Німеччині над модернізованою виставою за мотивами п'єси Івана Франка "Украдене щастя".
Кращою актрисою театрального сезону 2016 стала Христина Микитин. Нагороду акторка отримала за роль у виставі "Мене прислав доктор Хоу", яку глядачі могли побачити на сцені академічного театру юного глядача. Христина зіграла Гелен Келлер – сліпу глухоніму дівчинку.
"Коли я подивилася фільм, він мене дуже вразив. Дві актриси, які грали ці ролі, були номіновані на "Оскар", і вони його отримали. Я подивилася і подумала: як круто було б, якби у нашому театрі йшла ця вистава. Я хотіла зіграти цю дівчинку",– розповіла лауреат премії "Київська пектораль" Христина Микитин.
Цього року театрали отримали всього 16 премій. Сума нагороди символічна – 15 тисяч гривень. За словами лауреатів, головне, що їх роботу оцінили.
Джерело: 24tv