Без рубрики

Автор: t.vdovychenko
Крістоф Німан та його незвичайні ілюстації
Креативний художник Крістоф Німан вже відомий світовій арт-спільноті завдяки своєму неординарному баченню. Хлопець вміло грає з перспективою та дивиться на предмети побуту, як на щось інше.
Крістоф Німан є ілюстратором, художником і письменником. Його роботи з'являлися на обкладинках New Yorker, Time, Wired і New York Times Magazine.
Кожен його проект - це незвичайний погляд на навколишній світ. Він створював малюнки з різнокольорових дротів, малював гумористичні зображення в стилі Google Maps та писав китайську абетку для дітей. Цього разу Крістоф Німан вдало поєднав намальовані речі та справжні предмети. Мистецтво ілюстрації в його творчості безпосередньо контактує з реальним світом. При цьому, художник так вдало поєднує намальоване з реальним, що іноді доводиться придивитися, щоб побачити де закінчується одне і починається інше.
Варто зазначити, що такі малюнки не є винаходом німецького митця, проте його зображення заслуговують на увагу. Німан зробив сучасне мистецтво ближчим до повсякденного життя, а у буденність вніс кольорів та позитиву.
До речі, а Вам гребінець часом не походив на частину автівки? А шкарпетка ніколи не нагадувала динозавра?... Тоді дивимось разом!