Без рубрики

Автор: Lucky
Кращі українські фільми минулого року
Минулий рік видався досить вдалим для українського кінематографу, який поступово розпочинає відроджувати своє визнання на міжнародній арені.
Тож до вашої уваги перелік кращих кінофільмів минулого року, які варто переглянути.
1. "Лобановський назавжди"
Український документальний проект режисера Антона Азарова, який розповість нам про легенду київського "Динамо" Валерія Васильовича Лобановського, що зумів, здавалося б, неможливе, вивести український клуб у гранди європейського футболу.
2."Слуга народу 2"
Довгоочікуване продовження політичної комедії від колективу "Квартал-95" про чесного вчителя історії Василя Голобородько, який неочікувано став президентом.
3."Моя бабуся Фані Каплан"
Захоплива драма від відомого українського кінорежисера Олени Дем'яненко, яка розповість нам про трагічну історію Фанні Каплан.
Додамо, що сама кінострічка була визнанана найкращим іноземним фільмом London Crystal Palace International Film Festival. Чим ще раз довела, що справжній талант може компенсувати невеликий бюджет.
4."Микита Кожум'яка"
Досить вдалий дебют українського кінематографу у повнометражній 3D-анімації, знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки, розповідає нам про пригоди Микити, сина відомого богатиря Кожум’яки.
5."Гніздо горлиці"
Повнометражна драма, яка розповідає про проблему еміграції від режисера Тараса Ткаченко. Захоплива кінострічка отримала приз екуменічного журі Міжнародного кінофестивалю Мангейм-Гейдельберг та стала переможцем Одеського міжнародного кінофестивалю.