Без рубрики

Автор: Lucky
Кращі непрем`єрні фільми грудня
Морозний та слизький грудень змушує нас замінити романтичні прогулянки вечірнім містом на більш теплі місця відпочинку. Одним із варіантів такого відпочинку є кінотеатр. Проте основною перепоною на шляху до перегляду нових кінострічок є їх ціна. Тож до вашої уваги перелік кращих кінофільмів, прем’єри яких припали на початок цього місяця і наразі є більш доступними.
1. "Шпигуни-союзники"
На дворі 1942 рік — Друга світова війна. Головний герой картини — американський контррозвідник Макс Ватан, роль якого виконує Брет Пітт, — направляється в Африку, до Касабланки, де знайомиться із французькою шпигункою Маріанною Босежур (Маріон Котіяр).
2. "Інший світ: Кровна помста"
П’ята частина франшизи "Інший світ", події якої розгортаються у світі, де одна за одною йдуть криваві війни між перевертнями і вампірами.
3."Фантастичні звірі і де їх шукати"
Ставши учнем факультету Гріффіндор, Гаррі Поттер познайомився з різними чарівними книгами. В одному з підручників ішлося про "Фантастичних звірів і місцях їх проживання". Саме про події 70-ної давнини та автора цього унікального твору й буде йти мова. Проте самого Гаррі Поттера фанати відомого твору не побачать, оскільки він ще не появився на світ.