Без рубрики

Автор: Lucky
Краще життя в майбутньому
Американські геофізики встановили регіони, в яких на фоні глобального потепління будуть найкращі умови для життя в майбутньому.
Повний текст дослідження опублікований в науковому виданні Climatic Change, про що повідомляється на сайті Прінстонського університету.
Згідно з розрахунками вчених, в наступні роки до переліку регіонів з м'яким кліматом увійдуть північні і гірські райони США, Північна Європа, країни, розташовані на Британських островах, південні ділянки Латинської Америки і Океанії, а також Північно-Східна Азія.
У цих регіонах збільшиться кількість днів зі сприятливими погодними умовами, в середньому, на 10-15 діб.
При цьому вчені розуміють під "хорошими умовами для життя" температуру повітря від 18 до 30 градусів Цельсія, середньодобові опади менше міліметра, а також температуру точки роси нижче 20 градусів Цельсія.
Тоді як в північних і середніх широтах планети клімат покращиться, в Африці і Південно-Східній Азії він стане гіршим - вологішим і спекотнішим.
Крім того, важче доведеться жителям північних і центральних регіонів Латинської Америки, де на 10-15 днів зі сприятливою погодою буде менше до 2100 року.
Джерело:ua.korrespondent.net