Без рубрики

Автор: alena
Краса і талант в поєднанні
Ці жінки мають неабияку вроду, вони обожнювані чоловіками цілої планети, вираз "ікона стилю" влучно підходить як одній, так і іншій, обидві досягли значних вершин у акторській кар'єрі! А ще, їх особисті свята(день народження) припадають в один і той самий день квітня. Про Пенелопу Крус і Джессіку Альбу поговоримо далі.
В чому відмінність?
28 квітня Пенелопі виповнюється 43, а Джессіка святкуватиме 36 річницю свого життя. Пенелопа Крус Санчес, або просто Пе (так називають Пенелопу Круз на її батьківщині) родом з Мадриду (Іспанія), а Джессіка Альба Марія народилась в Помоне (штат Каліфорнія). Зоряна акторська кар'єра Пе розпочалась у 15 років, першою серйозною роботою була роль в картині "Епоха Краси". Американський глядач дізнався про талановиту іспанську актрису після виходу в прокат картин "Країна пагорбів і долин" і "Людина з дощем в черевиках".
image
Джессіка розпочала свій акторський шлях у 12 років і першу акторську роботу мала у фільмі "Загублений табір". А широка публіка дізналася про Альбу після її появи в комедійному серіалі "Таємний світ Алекс Мак".
1
Такі бажані
Справжня популярність і вже бажаність Пенелопи настала після гучного успіху актриси у фільмі "Все про Мою Матір", в якому Крус блискуче зіграла одну з головних ролей і відразу підкорила серця мільйонів глядачів. Фільми "Кокаїн", "Ванільне небо", "Вибір капітана Кореллі", для яких окрасою стала Пенелопа Крус, закріпили звання знаменитої талановитої актриси. Наразі, на своєму рахунку актриса має більше 55 зіграних картин.
Саме фільм "Темний ангел", на роль в якому претендувало 1200 молодих актрис став для Альби найбільш значущим. На рахунку атриси вже понад 30 ролей в різного жанру фільмах.
Цікавинки
Пенелопа Круз
Цікаво, що після того, як Пенелопа Крус деякий час була в стосунках з Томом Крузом, її прізвище змінили і багато донині називають актриса не Крус, а Круз.
Більшою мірою іспанська актриса Пенелопа Крус стала зірковою знаменитістю завдяки фільмам іспанського режисера Педро Альмодовара.
Крус досить активно практикує Буддизм і є учасницею багатьох благодійних фондів.
Пенелопа придбала титул "Найчарівніша дівчина" ;, після того як стала обличчям бренду Ральфа Лорана.
У 2011 році за свій внесок у розвиток кіноіндустрії Пенелопа Крус була удостоєна зірки на Голлівудській Алеї Слави, а також була нагороджена королевою Іспанії.
Джесіка Альба
За численними опитуваннями, Джессіка зарахована до найбільш сексуальних жінок планети.
У свій час Джессіка, християнка католицького віросповідання, привернула до себе увагу своїми заявами, які стосуються релігії. Зокрема, вона виступала проти того, що церква засуджує дошлюбний секс і гомосексуалізм.
У Джессіки є така ж тату, як у її мами і бабусі. Вона знаходиться на її шиї у вигляді квітки.
У чому ж схожість?
Можливо у неабияких акторських здібностях, таланті, а можливо, у жазі до роботи, у тому, щоб досягнути все більших вершин. Точно можна сказали лише про те, що краса, талант, жага до перемоги - це дар, який їх об'єднує!