Без рубрики

Автор: alena
Must try. Корисні додатки, для спрощення вашої роботи
Ці додатки зможуть дуже сильно спростити вашу роботу та витрачати набагато менше часу на завантаження різних сторінок та вкладок. Вони зможуть відновити втрачені години лише за один клік.
Panic Button
Якщо ви працюєте із незчисленною кількістю вкладок, то цей додаток просто створений для вас. Він допомагає одночасно закрити усі потрібні та зберегти їх для наступного сеансу.
Коли важливі посилання стануть вам потрібними – ви в один клік можете їх відновити.
Honey
Додаток допомагає економити багато грошей на онлайн-покупках. А це не може не тішити.
Використовувати його дуже просто. Потрібно лише клікнути на іконку розширення, коли намагаєтесь зробити покупку. Програма автоматично шукає в Інтернеті купони на знижки та пропонує вам найвигідніші. Загалом можна зробити це самостійно, однак так набагато швидше.
ReviewMeta
Цей додаток знову ж стане у пригоді людям, які часто купують щось в Інтернеті. Ця програма допомагає визначити, який із відгуків на певний товар є фейковим чи проплаченим.
Програма аналізує відгуки, відфільтровує усі можливі фейки та виводить реальну скореговану оцінку товару.
Instapaper
За допомогою цього додатку можна легко зберегти важливі чи цікаві матеріали та прочитати їх пізніше. Навіть без доступу до Інтернету.
Додаток зберігає усі матеріали та робить їх доступними навіть у режимі офлайн. Це дуже зручно, коли ви багато подорожуєте.
Google Translate
Якщо ви вивчаєте англійську, то цей додаток просто must have. Він допомагає миттєво перекласти певні слова чи вирази, зробивши лише один клік.
Потрібно лише виділити слово в тексті і додаток одразу ж його перекладе. Якщо ж ви хочете перекласти цілу сторінку – додаток так теж може. Все надзвичайно швидко і просто.
LastPass
Розширення для тих, хто постійно забуває свої паролі. Додаток допомагає придумувати сотні паролей для різних акаунтів. І їх навіть не потрібно запам’ятовувати. За вас це зробить програма. До того ж, розширення гарантує повну анонімність та захищає інформацію.
Якщо вам потрібно зайти в будь-який з ваших профілів – додаток просто нагадає вам ваші пароль та логін.
Grammarly
Розширення допомагає писати правильно у соцмережах. Під час написання речень додаток підкреслює неправильно написані речення.
На жаль, програма доступна лише для англійської мови. Однак знову ж таки для тих, хто її вивчає – чудовий додаток. Він не лише допомагає виправляти помилки, але і пропонує альтернативні слова та синоніми.
Джерело: 24tv