Без рубрики

Автор: alena
Харчування - основа загального самопочуття
Наше харчування - основа загального самопочуття і здорового доглянутого зовнішнього вигляду. Наслідки нездорового харчування через певний час виявляється назовні. Догляд за шкірою - це не тільки натуральні косметичні засоби, в першу чергу потрібно стежити за харчуванням, щоб не стимулювати організм проявляти ці проблеми назовні.
Топ-5 продуктів, котрими не слід зловживати:
Газовані напої: всіма улюблена «кока-кола», «фанта», «спрайт», напої з газами, що містять барвники. Ця рідина дратує шлунок і кишечник, провокуючи появу прищів. Вода це універсальна рідина, яка живить нашу шкіру і організм.
Молоко і сир. Ці продукти дуже важливо вживати в дитинстві, коли організм росте і набирає свою силу, але в подальшому, молоко і сир, що містять гормон росту, провокують роздратування і на шкірі з’являються прищі. Якщо ви не можете прожити без цих продуктів, відмовтеся від них на час поки шкіра повернеться до свого старанного вигляду.
Цукор. Не дарма кажуть, що цукор це біла смерть. В цілому, цукор дуже шкодить нашому організму. Через його надмірне вживання з’являється ряд захворювань і дефекти на шкірі обличчя і тіла. Цукор має високий глікемічний індекс, який є головним винуватцем появи прищів на обличчі. Цукор міститься в багатьох продуктах. Важко харчуватися правильно, коли всюди міститься цукор. Найчастіше після надмірного вживання продуктів з цукром вже на наступний день на нашому обличчі може з’явитися безліч прищів.
Хліб і випічка. Ці продукти псують не тільки нашу фігуру, але і впливають на стан проблемної шкіри. Вміст в хлібі та хлібобулочних продуктах глютену призводять до порушення нормальної роботи на шкірі обличчя. До речі, глютен міститься не тільки в хлібі і випічці, а й в ковбасі, заморожених продуктах, злаках, йогуртах. Людям з проблемною шкірою зовсім не бажано вживати продукти, які містять глютен.
Масло. Краще вживати оливкове, кунжутне і гарбузове масло, в якому не містяться трансжири.
Корисні продукти.
До ряду корисних продуктів відносяться ті, які очищають наш організм. Це: авокадо, горіхи, чорниця, лосось, капуста.
Підберіть для себе правильне харчування. Ретельно вивчіть ті продукти, які виводять з організму шлаки і токсини. Продукти, які покращують роботу травної системи, так само позитивно впливають на стан шкіри обличчя, так як травна система безпосередньо пов’язана з нашим зовнішнім виглядом.
Джерело: people.in.ua