Без рубрики

Автор: Lucky
Історія це цікаво. Найвідоміші ноги та руки світу
Чи говорить вам щось таке ім’я, як Норма Толмадж? Одні скажуть: "Уперше чую", інші: "Щось пригадую", і лише деякі дадуть правильну відповідь.
Проте саме цій жінці належить один із найпопулярніших курйозів в історії, якому судилося започаткувати одну з найбагатших традицій сучасності.
Трішки про неї...
Як зазначається у всіма улюбленій вікіпедії, “Норма Толмадж (2 травня 1894 — 24 грудня 1957) — американська актриса і продюсер часів німого кіно, що досягла піку популярності на початку 1920-х років, коли входила до кола найпопулярніших зірок американської кіноіндустрії”.
Трішки про театр...
Говорячи про Китайський театр, що ви уявляєте? Театр ляльок десь у піднебесній? Джекі Чана? Ні, це ми вже перебільшили.
Китайський театр є однією з головних культурних пам’яток і цінностей Лос-Анджелеса та знаходиться в самому центрі знаменитої Алеї слави.
Узагалі це був би просто шикарно зроблений кінотеатр, якби не два факти.
По-перше, у 1977 році саме тут уперше стартувала кіносага Джорджа Лукаса ”Зіркові війни”.
По-друге, популярність йому приносить площадка перед входом, на якій лежать плити з автографами та відбитками рук та ніг зірок кіно.
Трішки про історію...
Кінопалац у китайському стилі був побудований 1926 року знаменитим на той час шоуменом Сідом Грауманом. Саме він уперше зрозумів перспективу прем’єрних кінотеатрів у голлівудську епоху.
Процес будівництва тривав довгі 18 місяців, проте ідея себе виправдала. Наразі це велична будівля, яка здатна помістити 2200 глядачів.
Урочисте відкриття відбулося в січні 1927 року і знаменувалося прем’єрою кінофільму Сесіля Демілля “Цар над царями”, після успіху якої кінотеатр прийме ще безліч прем’єр.
Трішки про ноги та руки...
Саме з Норми та цього кінотеатру розпочалась одна з найзнаменитіших традицій кіноіндустрії. Вважається, що в 1927 році вона, спотикнувшись, випадково наступила на сирий цемент перед входом у кінотеатр, після чого традиція швидко поширилася і тепер тут можна побачити відбитки Чарлі Чапліна, Мерлін Монро, Джонні Деппа, Джекі Чана, Аль Пачино та багатьох інших.
Як бачимо, актриса продемонструвала геніальну ідею виходу з незручної ситуації з грязними ногами та порчею мільйонної будівлі так, аби це пішло їй на користь.
Отже, Рекорд FM бажає вам гарного настрою та віри в те, що можна знайти вихід із будь-якої ситуації з користю для себе, а тому не боїмося своїх творчих починань і залишаємо свій слід у історії.