Без рубрики

Автор: Lucky
Історія це цікаво. Хто ти по крові?
Що ви знаєте про свою групу крові? А чи знаєте ви, що по ній можна розповісти про те, ким були ваші предки, де вони проживали та якими рисами характеру вони вас нагородили?
Спочатку трішки історії... Саме поняття групи крові з'явилося відносно недавно. Зокрема, першим про це заговорив 1900 року австрійський вчений Карл Ландштайнер (проте існує також думка, що це зробив чех Л.Янський, наприклад, всім відомий поділ на І-IV групи належить саме йому).
Як би там не було, але саме комусь із них прийшло в голову з'єднати еритроцити одних людей із сивороткою крові інших, що здійснило справжній "БУМ" у тогочасній науці - у людей різна кров.
Завдяки їхнім дослідженням вчені всерйоз зайнялися вивченням крові, яка, як виявилося, несе в собі масу генетичної інформації.
Саме про цю генетичну інформацію ми з вами й поговоримо. Взагалі прийнято вважати, що групи крові історично сформувалися під впливом різних умов, у яких проживали тогочасні люди, а тому не дивно, що люди із однаковою групою крові часто знаходять спільну мову.
Тепер перейдемо до прикладів:
I група
Ця група крові є найстародавнішою і збереглася ще з часів неандертальців. Таких людей можна вважати м'ясоїдними. Що й не дивно, адже їхні пращури були мисливцями, а тому їм найбільше підходить білкова дієта з великою кількістю м'яса.
Тепер щодо характеру, люди з I групою крові природжені лідери, в яких гарно розвинута інтуїція, завдяки якій вони набагато легше виходять із проблемних ситуацій. Все було б добре, але треба добавити трішки негативу, це ж не моя кров, основною проблемою таких людей є безвідповідальність, їм важко зосередитися на чомусь одному.
Тепер трішки інтиму, чоловіки з цією групою крові гарні коханці, вони наполегливі й намагаються завжди добиватися свого. Щодо жінок, то якщо в тебе дівчина з цією групою - тобі пощастило, адже вони справді ненаситні, але при цьому дуже ревниві.
II група
II група крові з'явилася набагато пізніше, коли люди почали займатися землеробством і стали справді всеїдними, а тому, якщо у вас ця група крові, вам найкраще максимально урізноманітнювати свою дієту.
Характер: такі люди легко пристосовуються до навколишніх умов, здатні знайти спільну мову майже зі всіма. Саме з них найчастіше виходить "душа компанії". Плюсом є те, що вони не конфліктні, також їм легко дається лінгвістичний напрям. Щодо мінусів, то це мінливість, яка часто навіть переходить до невпевненості.
Чоловіки з другою групою вірні, трішки сором'язливі в спілкуванні з протилежною статтю. Жінки, а жінки тут ідеальні, вірні, розуміючі, люблять дітей.
III група
Ця група крові виникає тоді, коли на землі розпочинається похолодання, що просто не могло не відобразитися на самій людині. Головною рисою таких людей є терпеливість, а іноді навіть дотошність. Таким людям легко даються всі напрямки діяльності. Вони можуть бути лікарями, ювелірами, бухгалтерами та багато іншого. Головним негативом таких людей є впертість та непоступливість.
Чоловіки цієї групи крові часто змінюють партнерів, але до певного моменту, доки не заспокояться. Жінки характеризуються екстравагантністю, гарним відчуттям стилю, проте є власними і завжди відстоюють свою думку до останнього.
IV група
Це сама рідкісна група крові, яка з'явилася відносно недавно, близько тисячі років тому. Люди цієї крові мають чудовий імунітет, легко пристосовуються до навколишніх проблем та умов життя. З них дуже часто виходять учені, митці та політики. Головним мінусом таких людей є самозакоханість, високомірність та непостійність.
Чоловіки з такою групою крові прекрасні маніпулятори, вони романтичні та пристрасні, у відносинах з жінками завжди знають, як себе повести та, що сказати задля досягнення своєї мети.
Жінки з цією групою крові виділяються особливою сексуальністю, проте до вибору свого партнера ставляться дуже перебірливо.