Без рубрики

Автор: alena
Історія двох псів
Тварини мають сравжні людські почуття: вміють відчувати, кохати, підтримувати. Це повчальна історія двох псів для нас, - людей!
Житель Ужгорода Денис Малафєєв розповів історію про собак, котрих побачили на станції Цегловка недалеко від міста Ужгород. Друзі повідомили Малафєєва, що собаки вже два дні лежать на залізничних шляхах. Приїхавши на місце, він виявив, що одна з них отримала травму від потяга і не могла ходити.
Собака лежала на рейках, а поруч знаходився пес. Він не тільки грів подругу і захищав її від людей, а й підтримував її, коли по шляхах проїзджали потяги.
Малафєєв розповідає: «Почувши сигнал, пес підходив до неї, притулявся і лягав поруч з нею. Обидві тварини опускали голови, притиснувши їх до землі, і потяг проїзджав. Хлопці, кобель це робив дві доби поспіль, вдумайтеся тільки! Він грів її дві доби, щоб вона не замерзла, і піддавав себе на небезпеку кожен раз! Я не знаю, як це назвати: інстинкт, любов, дружба, відданість. Знаю одне: не всі люди так можуть. Це повчально для нас!»
Наразі собак вже перевезли до притулку.
Як Вам такий вияв почуття у тварин, прада ж вражаюче?!