Без рубрики

Автор: alena
Яке воно ЩАСТЯ і наскільки щасливою є Україна
Сьогодні, 20 березня, у світі відзначається Міжнародний день народження ЩАСТЯ. Ініціатива свята надійшла з невеличкої країни - Бутану, адже п'ять років тому саме там мешкали найщасливіші люди планети. За ініціативи ООН цей день присвячений забезпеченню щастям і благополуччям всіх народів.
На честь свята в світ вийшов традиційний звіт щодо рівня щастя в світі. Перші п'ять місць, де живуть найщасливіші люди, посіли: Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія та Фінляндія.
Цього року Україна опинилася на 132 місці серед найщасливіших країн, закріпившись між Ганою на 131 місці та Угандою на 133.
Щодо наших країн-сусідів, то Словаччина посіла 40 місце, Польща - 46, Росія - 49, Молдова - 55, Румунія - 57, Білорусь - 67, а Угорщина - 75.
Науковці, своєю чергою, мають власний погляд на щастя та способи його досягнення. Наприклад, британські психологи переконують, що щасливі люди люблять усміхатись, але не просто усміхатись, а робити це щиро.
Також, для забезпечення щастя у житті, дуже важливо максимально швидко позбуватися негативу. Наприклад, образ на інших або заздрощів. Щасливими людьми, на думку учених з різних країн, можна упевнено вважати тих, хто вміє водночас бути як оптимістом, так і реалістом.
Цікаво, що існують дослідження і щодо запаху справжнього щастя. Як з'ясувалося, аромати свіжоспеченого хліба, чистої постільної білизни, квітів, меленої кави, ванілі й навіть картоплі фрі найчастіше асоціюються у людей із щастям.
На думку психологів та вчених щастя з віком збільшується, уже після тридцяти років люди стають дедалі щасливішими, з усмішкою дивляться на труднощі та легко їх долають.
Джерело: tsn.ua