Без рубрики

Автор: Lucky
Як відсудити монастир від Кеті Перрі
Верховний суд Лос-Анджелеса встав на сторону співачки Кеті Перрі в суперечці з черницями про долю будівлі недіючого католицького монастиря, віруючі були проти планів співачки перебудувати обитель в житловий будинок, повідомляє британський журнал про музику New Musical Express.
Поп-зірка судилася з черницями протягом двох років. Справа в тому, що вона запропонувала архієпископу Лос-Анджелеса Хосе Гомесу купити ділянку землі в Лос-Фелісі, на якому знаходиться монастир. Сума пропозиції склала 14,5 мільйона доларів.
Проте в монастирі проживали п'ять сестер. Вони вважали Перрі невідповідним власником і спробували продати будівлю бізнес-леді Дані Холлістер. Потім єпископ стверджував, що це він, а не черниці, зробив цю спробу.
"Суддя Стефані Боік винесла рішення, з якого випливає, що черниці не мали права продавати власність Холлістер", – пише журнал.
За тиждень до судового засідання насельниці обителі звинуватили Кеті Перрі в чаклунстві. Приводом для цього стало відвідування співачкою в 2014 році стилізованої під шабаш вечірки в американському місті Салем. У популярній культурі місто відоме як місце проживання відьом і жорстоких розправ над ними.
Джерело:ukr.segodnya.ua