Без рубрики

Автор: alena
Як правильно користуватись мовою тіла
Більшість нашого спілкування залежить від мови тіла. До Вашої уваги декілька помилок жестів, які допускаються під час співбесіди.
Уникання зорового контакту
Зоровий контакт – це дуже важливо, оскільки ви взаємодієте з потенційними роботодавцями. Люди, які уникають зорового контакту або "бігають очима" сприймаються як підозрілі або навіть моторошні, розповідає Тревіс Бредбері, автор книги "Емоційний інтелект 2.0". "Якщо ви дивитеся вниз під час розмови, здається, що вам не вистачає впевненості або ви сором’язливі", – додає Бредбері, – "в результаті чого ваші слова втрачають силу".
Надмірне жестикулювання
Захоплене жестикулювання руками або використання інтенсивних вказівних жестів можуть бути невірно трактовані, оскільки це сприймається як хаотичність та неспокійність, що не відноситься до тих якостей, які інтерв’юери шукають в потенційних співробітниках. Робіть неширокі, прості жести, щоби передати відкритість та чесність, яка буде вселяти довіру і підкреслить ваш розум.
Без усмішки
Буває, що через бажання проявити свою зацікавленість та бути сприйнятим всерйоз ви забуваєте посміхатися. Похмурий та сердитий вигляд може сигналізувати про незадоволення або засудження, щира усмішка може викликати позитивні емоції в інтерв’юера та допоможе створити гарне враження.
Схрещені руки
Схрещуючи свої руки та ноги, ви робите себе на вигляд менш відкритим та комунікативним на співбесіді, тому що це створює фізичний бар’єр між вами та інтерв’юером. Цей жест може зробити так, що ви будете здаватися закритим або обмеженим.
Ігнорування особистого простору
Тримайтеся на шанобливій відстані, принаймні півметра від вашого інтерв’юера, щоб запобігти виникненню відчуття дискомфорту і не створювати враження, що у вас низький рівень соціалізації. Крім того, вторгнення в особистий простір означає, що ви не поважаєте особистих кордонів, а це може стати проблемою та конфліктом на робочому місці. Ідеальна відстань – 1 – 1,5 метра. Ви також не повинні торкатися свого інтерв’юера, за винятком потискання його руки.
Відвертання
Уникайте ситуацій, коли вам потрібно відвернутися. Також незручно нахилятися до інтерв’юера. Ви можете проявити уважність, нахилившись трохи вперед і злегка нахиливши голову під час розмови.
Стиснені кулаки
Тримайте руки розслабленими, відкритими та на видноті. Стиснувши кулаки, ви здаватиметеся закритим і готовим захищатися. Крім того, вас можуть сприйняти, як сперечальника, бо здається, що ви готові кинутися на когось в будь-який момент.
Доторки до обличчя або волосся
Торкаючись до обличчя, особливо до носу, ви здаватиметесь нечесним і нещирим. Гра з волоссям може сигналізувати про стрес або означати відсутність зрілості.
Гра з ручкою або папером
Гра з ручкою або шаркання вашими документами можуть змусити інтерв’юерів подумати, що ви схвильовані та непідготовлені. Намагайтеся тримати ваші руки спокійно і не грати з навколишніми предметами.
Джерело: uamodna