Без рубрики

Автор: alena
Як одружитись по-особливому
Хочете щоб Ваша весільна церемонія була особливою? Тоді Вам варто навідатися до Домінікани! Домінікана - один з головних напрямків романтичного, в тому числі весільного, туризму в світі.
На Домінікані можна не тільки провести медовий місяць, але і організувати весільну церемонію на березі Карибського моря або на ранчо в горах.
%d0%be%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f2
Щоб укласти шлюб в Домінікані, потрібно зібрати нехитрий пакет документів: свідоцтва про народження; підтвердження, що наречений і наречена неодружені і, само собою, закордонного паспорта. Копії всіх цих документів потрібно перевести на іспанську та легалізувати - нотаріально завірити і апостилювати.
Офіційний шлюб укладає суддя, його можна запросити на виїзну церемонію - наприклад, на пляж.
Майже кожен курортний готель готовий запропонувати спеціальний пакет послуг з організації церемонії - обійдеться це приблизно в $1000, хоча, ясна річ, при бажанні масштаб урочистостей і ціну можна збільшити в рази. Як правило, весільні агенти беруть на себе всі клопоти, в тому числі легалізацію документів - все-таки без спеціальної підготовки і знання іспанської мови впоратися з усією цією бюрократією буває непросто.
Можна заодно і повінчатися: за католицьким обрядом - в будь-якому вподобаному храмі, за православним - тільки в Баваро, де з 2010 року діє церква Пресвятої Трійці. І православні, і католики вінчають тільки тих, хто вже уклав світський шлюб.
Після всіх паперових клопотів і церемоній залишається тільки віддаватися романтику: вечеряти при свічках в гастрономічному ресторані в Пунта-Кані, танцювати бачату в клубах Санто-Домінго, милуватися заходом над річкою в Альтос-де-Чавон і гуляти по пустельних пляжів на півострові Самана.