Без рубрики

Автор: alena
Як "не закипіти" від спеки
Синоптики напророчили бердичівлянам справжнє, спекотне літо! Нарешті ми змогли відчути цю пору року;) Однак, з настанням справжнього літа все частіше почали з'являтися питання, як от: Як перенести спеку без шкоди для здоров'я і чи можливо знайти плюси від спеки взагалі?.. А якщо б ви дізналися, що сьогоднішня температура є далеко не найвищою? Про найбільший температурний рекорд в Україні та про те, як боротись зі спекою по-рекордному (секрети команди Рекорд FM) - далі.
Пити, пити і ще раз пити
В спекотну погоду, на самопочуття впливає нестача в повітрі кисню. Звідси й вираз - "така спека, немає чим дихати". Від постійного відчуття "нестачі повітря" погано себе почувають навіть здорові та молоді люди.
Ймовірно, всі помічали ще той факт, що у спеку можна випити велику кількість рідини, а до вбиральні не хочеться. Це пояснюється тим, що наш організм запускає в роботу систему терморегуляції, яка працює за відомим способом: виділенням поту та випаровуванням вологи через дихання.
Ну, а плюси, які можна знайти у спекотній погоді, краще покажуть світлини.
2
2
4ааа
+41,3 - це межа?
Спека встановлює свої власні рекорди. Так, за 100-річну історію метеорологічних спостережень у 2010-му році у місті Луганськ зафіксовано абсолютний температурний рекорд. Він становив +41,3 градуси. Попередній температурний рекорд було встановлено у 1971-му році +40,5 градуса. Цікаво, далі буде???
"Спекотні" секрети - відкрито!
Команда Рекордfm сміливо ділиться своїми найкращими методами боротьби зі спекою:
Герман Анатолійович -"Keep calm and вмикай кондиціонер!"
Таня Вдовиченко - "Оходжене.. біле.. напівсолодке..."
Дмитро Кушнєров - "не звертаю на спеку ніякої уваги!(зима все таки не за горами))
Альона - "було б круто, якщо б і на роботі був БАСЕЙН"
Єва Яворська "Мала кількість одягу на тілі - привабливо і зручно"
Ну а Коті допомогає впоратись зі спекою пісня "..ненавижу, ненавижу я тебя, потому что...".
Детальніше про те, як уникнути теплового удару, ми розповідали раніше.
Як бачите варіантів того, як боротись з високими температурами є безліч, ну а Вам залишається вибрати для себе найкращий. І пам'ятайте - гарячою має бути не тільки погода, а й Ваш відпочинок влітку!