Без рубрики

Автор: Katrin
Голова замість боксерської груші та катання на дрелі. Топ найбезглуздіших рекордів світу
Стати популярним у наш час досить нелегко. Конкурентне середовище, в якому крутяться зірки шоу-бізнесу, відомі бізнесмени, політики, журналісти, блогери, моделі та інші публічні люди, занадто жорстоке для звичайних людей. Саме тому вони вигадують інші способи показати себе світові,і навіть йдуть на рекорди. Та мусимо зізнатись, їх важко назвати серйозними. Хоча, як то кажуть, кожному своє, і навіть у фрік-рекордсменів є свої прихильники.
Думаєте, все це легко? А от і ні, інколи таким людям доводиться ризикувати життям, аби утнути чергову дурість.
Depositphotos_32814583-700x490
Не тільки щоб шапку носити
Не будемо брати до уваги боксерів, які регулярно отримують сотні ударів по голові, і жоден з них, до речі, не зазіхав на світовий рекорд. А от Пушкар Непал вирішив перевірити відому народну мудрість: «Доки сам головою не вдариться, не зрозуміє». За 1 хвилину він вдарив себе по голові рекордних 134 рази, і отримав заповітне місце в Книзі рекордів Гіннесу. Тільки от, правда, так і не з’ясувалося, зрозумів навіщо чи ні.
d4e0e0d655
Бородата та щаслива
Для багатьох це класика жанру – жінка, що відростила бороду. Ну то й що, що люди, які проходять повз мало не втрачають дар мови, лякаються, насміхаються і Бог зна що говорять. Зате Вівьєн Віллер має 30-сантиметрову бороду і пишається цим.
А тому дівчата, що мають небажану рослинність на тілі і неабияку сміливість, можуть спокійно відрощувати волосся на ногах або вуса, від яких ладні були позбавитися, і хто знає, можливо теж потраплять в світові рекордсмени.
udary_v_pah10
Міцні горішки
Навряд чи цей рекорд хотілось би побити комусь із чоловіків. Рой Кірбі відважився на неймовірний ризик – отримати удар силою 500 кг в пах. Все це дійство навіть транслювали по телебаченню, і в момент удару Рой Кірбі навіть не скривився, хоча й підстрибнув. А все тому, що вже кілька десятків років чоловік займається карате, і чутливість його яєчок стала настільки мінімальною, що нервовий імпульс про біль навіть не йде до мозку.
А всіх, хто переживав за Роя, як за чоловіка, він заспокоїв, сказавши, що має сім’ю, дітей та не має проблем у ліжку.
395c
Карусель, карусель
Американські гіркі, колесо огляду та інші атракціони в парках платні, а от дрель – безкоштовна. Саме так вирішив Хай Джианг з Німеччини, який вирішив розважитися, не виходячи з дому. 148 обертів, тримаючись за дрель, і ось він уже рекордсмен Книги Гіннеса.
395b
Залізна голова
Бити себе по голові справа одна, а от розбивати на ній дерев'яні сидіння для унітазу - зовсім інша. Кевін Шейлі з США вирішив випробувати на міцність свою голову, і розбив таким чином 46 сидінь за 1 хвилину, поставивши світовий рекорд.
Рекорди, як бачите, не завжди бувають серйозними і значними, та повторимося – на кожен товар свій покупець.